Bashkohen sërish pas 11 vitesh

Postuar: 22/06/2018 - 18:30

   Tuba Buyukustun dhe Murat Yildirim takohen dhe bëhen bashkë pas 11 vitesh.

Detajet janë mbajtur shumë të fshehta, por dy aktorëve të famshëm ju është propozuar një projekt shumë interesant që do të transmetohet në sezonin e ri televiziv në vjeshtë.

Murat e ka pranuar me shumë dashamirësi këtë propozim, menjëherë pasi ka lexuar skenarin dhe ka mësuar se kush do të jetë partnerja e tij.

Dy aktorët janë njohur dhe kanë punuar bashkë për serialin “Asi” që u transmetua në vitin 2007.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Tetë vjet pas ngjarjes së rëndë që tronditi Durrësin, ku tre persona u vranë në një lokal, (17-vjeçari Ani Curri, Luan Curri dhe Edmond S

   “Me ikjen e Fadil Hasës kemi humbur diçka nga vetja jonë”. Me këto fjalë të ndjera i përgjgjet ikjes së bashkëpunëtorit të vj

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka zhvilluar ditën e sotme seancën në ngarkim të gjyqtares së Gjykatës së Apelit për Krimet e Rënda, n

   Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, dhe lideri historik i demokratëve Sali Berisha kanë marrë pjesë sot në homaxhet për akto

Artistë nga e gjithë Shqipëria kanë mbërritur sot në hollin e teatrit “Aleksandër Moisiu” në Durrës, për të marrë pjesë në homazhet e art

Sikundër edhe pritej, Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendosi sot shkarkimin nga detyra të gjyqtarit të Gjykatës së Lartë, Admir Thanz

Kryetari i Gjykatës së Lartë, Xhezair Zaganjori, do t'i nënshtrohyet gjatë kësaj jave procesit të Vettingut.

Prej disa ditësh vendi ynë është goditur nga disa lëkundje tërmeti.

Pjesa e parë e ditës vijon me kthjellime dhe vranësira të shpeshta në Veri dhe Qendër duke sjellë shira të përkohshme, ndërsa Jugu mbetet