Trump bëhet gjysh për herë të nëntë (FOTO)

Postuar: 12/09/2017 - 21:26

Donald Trump bëhet gjysh për herë të nëntë. Eric Trump, djali i dytë i presidentit të SHBA-së është bërë baba. Lajmi është bërë i ditur nga Eric dhe bashkëshortja e tij Lara Lea me anë të një postimi në Twitter.

Në të shkruhej se Lara Lea, lindi djalin e tyre mëngjesin e sotëm duke publikuar madje edhe foton e vogëlushit. Eric kishte zbuluar marsin e kaluar që bashkëshortja e tij ishte shtatzënë raporton Foxnews

Ky është nipi i nëntë i Donald Trump, i cili ka pesë fëmijë dhe djali i tij i madh ka gjithashtu pesë, nga ku vjen dhe numri i madh i nipërve dhe mbesave të Presidentit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Katër persona janë plagosur, mes tyre një djalë 6-vjeçar gjatë të shtënave me armë zjarri në ambientet e jashtme të një restoranti në Tek

Arabia Saudite ka mirëpritur një draft-rezolutë të Kombeve të Bashkuara të ofruar nga Britania, Shtetet e Bashkuara dhe Franca, e cila mu

   Të paktën 12 turiste rezultojnë të zhdukur pas një orteku të rënë në perëndim të Zvicrës, njoftoi sot policia lokale e rajonit të Vale

   Katër persona janë vrarë dhe katër të tjerë janë plagosur në një sulm me armë ndaj një turme gjatë një festivali në Dagestan, në jug t

   Sulmi me armë i të mërkurës në një shkollë të mesme në Florida, ku u vranë 17 persona po shndërrohet në betejë politike në Shtetet e B

   Pak pasi liroi gazetarin Deniz Yucel, korrespondent i gazetës gjermane “Die Welt”, pas një viti të kaluar prapa hekurave për propagand

   Një aeroplan me 60 pasagjerë është rrëzuar në një zonë malore në qendër të Iranit.

   Një lëkundje sizmike me manjitudë 3.4 ballë të shkallës Rihter është regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm, në 02.13 të së

Një vajzë 3-vjeçare ka ngrirë për vdekje në çerdhen e saj pasi edukatoret e harruan jashtë.

Një helikopter që mbante zyrtarë të lartë është rrëzuar në Meksikë ndërsa ata vlerësonin dëmin e shkaktuar nga tërmeti.