Agnesa Vuthaj në javën e modës në New York (FOTO)

Postuar: 12/09/2017 - 21:35

Modelja e njohur, Agnesa Vuthaj ka arritur të cojë suksesin e saj në javën e modës në New York. Ajo ka prezantuar koleksionin e saj të cantave për sezonin pranverë/verë 2018.

Miss-i shqiptar është bërë pjesë e ‘Flying Soho’, kompani që ka dizajnerë amerikanë dhe ndërkombëtarë.

“Kisha nderin e madh të shfaq linjën time të cantave në Javën e Modës në New York. Ndihem e nderuar dhe e emocionuar që ta ndaj këtë gjë me ju,” – ka shkruajtur ajo në Instagram.

Ndërkohë ka publikuar disa pamje të modeleve duke reklamuar cantat e saj, të cilat po bëhen të njohura në të gjithë botën.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Këngëtari u bë i njohur pas vlerësimit me 0 pikë për Elhaida Danin.  Por sot këngëtari ka preferuar të bëhet pjesë e të Dielës Shqipta

   Drilon Hoxha aktori i ri dhe i talentuar shqiptar u bë i njohur për herë të parë në shfaqjen televizive, “Ti vlen”, ku u vlerësua nga

   Pasditen e sotme, finalistët e "Kënga Magjike" janë mbledhur në "E diela shqiptare" siç ndodh çdo vit pas përfundimit të spektaklit.

   Historia e sotme e “Ka një mesazh për ty”, ku një nga katër vajzat suprizoi babain e saj, nxiti Ardit Gjebrean të fliste për herë të p

   Këngëtarja Fifi ishte një nga pretendetet kryesore e Këngës Magjike, por ajo u rendit e treta.

   Muzikanti i njohur britanik i pop-rock-ut, Chris Rea humbi ndjenjat gjatë një koncerti live në Oksford, dje në mbrëmje, por tani ndodh

   Vajza e vogël e Presidentit të Republikës, Ilir Meta, Era ka publikuar në rrjete sociale një foto ku zbulon disa foto kur ka qenë e vo

Presidenti amerikan Donald Trump u përpoq të më puthte në buzë në një nga ashensorët e "Trump Tower".

Anxhela Peristeri u shpall fituese në edicionin e 19-të të festivalit “Kënga Magjike”me këngën “E çmendur”.