Agron Llakaj kthehet në Top Channel?!

Postuar: 06/06/2018 - 20:45

   Sezoni i ri i televizioneve në shtator pritet të ketë jo pak lëvizje.

Një prej ndryshimeve më kryesore mund të jetë rikthimi aktorit të humorit, Agron Llakaj në Top Channel.

Ditën e sotme, ideatori dhe prezantuesi i spektaklit të humorit “Al Pazar” në “Vizion Plus” është fotografuar nga Dita me drejtorin e përgjithshëm të “Top Channel”, Ben Blushi.

Nuk dihet nëse aktori i njohur ka planifikuar rikthimin e tij në televizionin ku ishte drejtues i “Portokalli”.

Drejtori i Top Channel Ben Blushi ka nisur një fazë ndryshimesh në këtë televizion duke synuar të afrojë emisionet dhe drejtuesit më të kërkuar të momentit.

Vetëm pak ditë më parë, ai i ka bërë një ofertë Blendi Fevziut me një pagë që flitet se shkon në 45 milionë lekë të vjetra në muaj./Dita

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatorja Alketa Vejsiu është duke shijuar pushimet e verës, por pa u shkëputur totalisht nga puna e saj. 

Gareth Bale ka anuluar dasmën e tij me të fejuarën Emma Rhys-Jones. Çifti duhet të martohej gjatë këtij viti në një kështjellë në Itali.

Që prej ndarjes nga bukuroshja e ekranit Viola Spiro, Arjon Muça duket se ka vendosur që lidhjet e tij të ardhshme të mos jenë më aq të e

Ndër vite, Çiljeta Xhilaga ka bërë disa nga eksperimentet më të guximshme me flokët e saj, të shkurtra me ngjyrë platin, të kuqe të zjarr

Ditën e dytë të pushimeve, Ramush Haradinaj bashkë me vëllanë e tij Dautin, e kanë kaluar në pishinë.

   Pamela Anderson dhe i dashuri i saj futbollist Adil Rami do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

   Moderatorja e njohur Rudina Magjistari ka nisur pushimet, dhe këtë periudhë ndodhet në Greqi.

   Ka vetëm pak javë që këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka sjellë në jetë vogëlushen e saj Ajka. as lindjes

Edhe pse kanë kaluar shumë vite nga koha kur ajo u shpall Miss Shqipëria, Valbona Selimllari mbetet e pa konkurueshme nga pasardhëset e s

Kantautori i njohur shqiptar Ermal Meta ka nisur turin e tij muzikor, ku së fundmi ka dhënë koncert në Mofletta të Barit ku i ka ndodhur