Al Bano dhe Romina, dedikim romantik në tregun e Krishtlindjes

Postuar: 13/12/2017 - 21:56

   Klima e Krishtlindjes ka afruar edhe Al Bano dhe Rominën. Ish-çifti i muzikës italiane i ka lejuar vetes një shëtitje krah për krah njëri-tjetrit në vitrinat e Hamburgut të dekoruara si për festë.

Të dy kanë pozuar përpara fotografëve, duke treguar edhe disa ëmbëlsira në formë zemre ku shkruhej ‘të dua’.

Një dedikim romantik, por asnjë rikthim së bashku.

Çifti i është kushtuar së fundmi promovimit të albumit të ri ‘Magic Reunion-Live’ dhe turneut që do i sjellë të performojnë në Gjermani pranverën që vjen.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një foto e postuar nga këngëtari Flori Mumajesi në Instaram, ku shfaqej dora e tij dhe e një femre, e cila mbante në gisht një unazë,

   Beyonce & Jay Z kanë performuar mbrëmjen e shkuar në stadiumin “Allianz Riviera”, në Nice, Francë, para mijëra fansave.

   Për këngëtaren Aurela Gaçe, dita e sotme është një nga më të rëndësishmet, pasi motra e saj feston ditëlindjen.

Të gjithë i kujtoni hitet e para të Noizy-t, "Malet e Dibrës", "Histori e gjatë", "Jena mbretër", "Mr.

Seriali "Rebelët" ka qenë një ndër më të ndjekurit vite më parë dhe që tërhoqi vëmendjen e të gjithë teleshikuesve me historinë e një gru

Tashmë është zyrtare, Dua Lipa do të këndojë kolonën zanore të filmit "James Bond", në hapat e gjigandëve të muzikës botërore.

Këngëtarja Arilena Ara ka festuar dje 20-vjetorin e ditës së lindjes me një festë madhështore.

Në puntatën e fundit të Top Arena, Edi Manushi dhe partnerja e tij e re, Fjoralba Ponari, u vunë përballë njëri-tjetrit për të zbuluar çf

Ditën e sotme këngëtari i grupit West Side Family, Landi Hysi, ka festuar ditëlindjen.

Vajza e ish-presidentit të Shtëpisë së Bardhë, Barack Obama, Malia, ka shkëmbyer puthje në rrugët e Parisit me Rory Farquharson, raporton