Alketa Vejsiu zbulon datën kur do kthehet në ekran dhe emisionin argëtues (VIDEO)

Postuar: 22/07/2018 - 22:28

Moderatorja Alketa Vejsiu është duke shijuar pushimet e verës, por pa u shkëputur totalisht nga puna e saj. 

Me një video ku shfaqet duke kërcyer, Alketa ka zbuluar se kur do të kthehet në ekran dhe se cili është programi që do fillojë i pari në sezonin e ri, i moderuar prej saj.

"Prova për edicionin e 5 të Dance with me në 10 shtator në TV Klan. Këto videot me kërcim i kam fiksim unë", shkruan Alketa teksa ka marrë shumë komplimenta nga ndjekësit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Ai është një nga aktorët më të pëlqyer që arriti të rrëmbejë zemrat e publikut shumë shpejt me rolin e Kimikatit në spektaklin e humor

   Viola Spiro ka qenë e ftuara e radhës në “Pushime on Top”, ku ka folur për sezonin që la pas dhe atë që do nisë së shpejti.

   Prej tre vitesh Anjeza Majën e shikojmë si moderatore në ekranin e ‘Top Channel’, në emisionin e mëngjesit ‘Në shtëpinë tonë’.

   Aktorja Olta Gixhari gjithmonë ka qenë një tundim për ndjekësit e saj të rrjeteve sociale.

   Pas përfundimit të 'Sunny Hill Festival', Dua Lipa dhe i dashuri i saj, Isaac Carew janë nisur për në Turqi.

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Fureira ka vendosur yllin e saj në Walk of Fame, bulevardin e të famshmëve të Qipros në Agia Napa

Prezantuesja e njohur Roza Lati është një prej personazheve publike më aktive në rrjetet sociale, dhe shpesh ndan me fansat fotografi të

Ronela Hajati është një ndër këngëtaret më popullore në showbizzin në shqiptar.

Futbollisti Gerald Pique vetëm pak më parë lajmëroi tërheqjen nga përfaqësuesja “La Roja”.

Edhe pse ata zyrtarisht nuk e kanë konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë, të shumta kanë qenë sinjalet që ata janë bashkë prej kohësh.