Aniston dhe Pitt nuk i kanë shkëputur kurrë marrëdhëniet

Postuar: 18/02/2018 - 22:22

   Që pas publikimit të divorcit të Jennifer Aniston dhe Justin Theroux, të gjithë menduan vetëm një emër, Brad Pitt. Fansat e çiftit ikonik të Hollywood prisnin një ribashkim të tyre, pasi tashmë të dy janë single dhe jo më kot. Mesa duket që kur janë ndarë Brad dhe Jennifer nuk i kanë shkëputur kurrë marrëdhëniet e tyre.

Ata kanë komunikuar vazhdimisht me njëri tjetrin dhe këto biseda janë bërë më intensive në 15 muajt e fundit, periudhë kjo kur Pitt u nda nga Angelina Jolie. Epo tani që dyshja janë single, dhe komunikimi mes tyre vazhdon, nuk do ishte aspak e pazakontë që mes tyre të kishte një rikthim.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Rokeri shqiptar, Eugent Bushpepa u bë i njohur për publikun me flokë të gjata dhe me stilin e tij të vecantë.

   Me flokë të shkurtra e balluke, kjo është Irina e re, pamje me të cilën tani dhe më pas do të kemi rastin ta shohim.

   Moderatorja Alketa Vejsiu është duke shijuar disa ditë pushimi në një vend ekzotik.

Johnny Depp anulon të gjitha konferencat për shtyp dhe daljet e tij në media.

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar këngën e saj më të fundit me titull “Do ta luj”.

Eli Fara ka qenë një ndër personazhet që ka qenë e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”.

Ish-bashkëshortes së futbollistit shqiptar i cili luan me skuadrën e Zvicrës, mbrëmjen e kaluar i është dashur të komentojë performancën

Viti 2018 është viti i dasmave për familjen mbretërore.

William Levy është një ndër aktorët më të dashur për publikun, sidomos për femrat.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa do të zhvillojë një koncert në Prishtinë në 10 gusht të këtij viti, ndërsa janë publikuar edhe çm