Ardit Gjebrea tregon pengun e tij më të madh: Më dhemb shpirti që...

Postuar: 18/02/2018 - 19:06

   Moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka nisur si çdo të dielë emisionin e tij “E diela shqiptare”.

Ndërkohë që ka qenë duke trajtuar një histori në rubrikën “Kam një mesazh për ty”, Arditi ka treguar edhe pengun më të madh që ka në jetën e tij.

“E vetmja gjë që kam pishman në jetë është koha që nuk kam kaluar me fëmijët e mi, pasi kam qenë duke punuar.  Më dhemb shpirti për kohën e humbur me ta, ndonëse kam qenë duke punuar për ta. Sepse nuk e dimë sesa do të jemi ende këtu”,- u shpreh moderatori i njohur.

Ai është babai i dy fëmijëve Jonit dhe Annës së vogël.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Rokeri shqiptar, Eugent Bushpepa u bë i njohur për publikun me flokë të gjata dhe me stilin e tij të vecantë.

   Me flokë të shkurtra e balluke, kjo është Irina e re, pamje me të cilën tani dhe më pas do të kemi rastin ta shohim.

   Moderatorja Alketa Vejsiu është duke shijuar disa ditë pushimi në një vend ekzotik.

Johnny Depp anulon të gjitha konferencat për shtyp dhe daljet e tij në media.

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar këngën e saj më të fundit me titull “Do ta luj”.

Eli Fara ka qenë një ndër personazhet që ka qenë e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”.

Ish-bashkëshortes së futbollistit shqiptar i cili luan me skuadrën e Zvicrës, mbrëmjen e kaluar i është dashur të komentojë performancën

Viti 2018 është viti i dasmave për familjen mbretërore.

William Levy është një ndër aktorët më të dashur për publikun, sidomos për femrat.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa do të zhvillojë një koncert në Prishtinë në 10 gusht të këtij viti, ndërsa janë publikuar edhe çm