Armina Mevlani ka një 'hall' dhe ka të bëjë me puthjen (FOTO)

Postuar: 22/02/2018 - 14:59

Armina Mevlani ka postuar një foto në Instagram, shkëputur nga një film ku luajnë personazhet e saj të preferuar.

Partnerja e shumë përfolur e Shkëlzen Berishës e ka treguar problemin e saj në mënyrën më të bukur të mundshme.

Kjo gjë nuk shkon me ty. Ty duhet të të puthin, dhe më shpesh. Dhe nga dikush që di të puthë”.

Problemi im, i thënë nga personazhet e mi të preferuar”, ka shkruar Armina krah fotos.

Kjo nuk është hera e parë që blogerja zbulon sekretet e saj personale shkëputur nga filmat e saj të preferuar.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Çdo moderatori i ndodh që të ketë një moment të sikletshëm gjatë punës së tij apo të ngatërrojë fjalët kur ngjitet në skena për të prezan

Yjet e "Game of Thrones", Kit Harrington dhe Rose Leslie i kanë dhënë fund beqarisë.

Mbrëmjen e djeshme stilistja me famë botërore, Elisabetta Franchi ka publikuar në faqen e saj zyrtare në “Instagram” foton e këngëtares s

Xhensila Myrtezaj po shijon ditët e fundit të shtatzënisë.

Pas zbulimit në Durrës të një shume të konsiderueshme parash ka reaguar në mënyren e tij edhe aktori i humorit, Gentian Zenelaj.

   Këngëtarja dhe sipërmarrësja Rezarta Shkurta, e cila është bërë shumë e njohur edhe si nusja e nipit të diktatorit Enver Hoxha, është

   Kjo periudhë ka qenë mjaft e ngarkuar për koreografin e njohur shqiptar Albi Nako. 

Me rreth 2 milionë ndjekës në Instagram, Enca është personazhi shqiptar më i famshëm në rrjetet sociale.</body></html>

“Top Arena” në Top Channel nuk është vetëm një emision sportiv, por aty flitet më shumë se kaq dhe spektakli është i garantuar.

Ndoshta shumë prej jush nuk e mbajnë mend por Anjeza Maja vite më parë ka qenë moderatore sporti.