"Blini 'Toyota Yaris', të merrka gjak në vetull"

Postuar: 25/06/2018 - 10:27

Pas zbulimit në Durrës të një shume të konsiderueshme parash ka reaguar në mënyren e tij edhe aktori i humorit, Gentian Zenelaj. Ai ka ironizuar me shumën rekord prej mbi 3 milionë e 470 mijë eurosh të bllokuara një ditë më parë në Portin e Durrësit, të fshehura në dy makina tip Toyota Yaris.

Në postimin e tij në Facebook, shkruan me ironi se ka një dyndje të madhe njerëzish që kërkojnë Toyota Yaris, që sipas tij, ‘të merrka gjak në vetull’.

Më tej, shkruan ai, në Shqipëri kanë arritur të fusin deri në 5 milionë euro në bagazh, teksa iu bën thirrje me ironi të gjithëve të blejnë këtë lloj makine dhe s’do kenë kurrë probleme me eurot.

Shënimi i plotë i aktorit në Facebook:

Me thonë që ka një dyndje të njerëzve që kërkojnë Toyota Yaris....dhe të gjithë shikojnë bagazhin ..levizin gomën rezervë...as nuk ja hedhin syte motorit apo kilometrave....Range Rover e X6 thotë policia ?!?!??! Këtu Toyota Yaris tek derë të marrka gjak në vetull.. ???? ???? ????

Ps:Fushata e re e Toyota Yaris për 2019 do jetë.....Toyota Yaris..Praktike..ekonomike..spacioze...Në Shqipëri kanë arritur të fusin deri ne 5 milion euro në bagazh...Bli Toyota Yaris...dhe sdo keni kurrë problem me eurot ???? ???????? ???? ????

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë një nga çiftet më të dashur të publikut. 

   Eno Popi është një prej figurave të Top Channel më të dashura për publikun.

Ka ndërruar jetë në moshën 76-vjeçare, legjenda e muzikës Soul, Aretha Franklin. Franklin vdiq në vendlindjen e saj Detroit.

Rezarta Shkurta i ka bërë një dedikim emocionues Ermalit, i cili ndodhet në burg për drogë prej tre vitesh.

Paris Hilton do të duhet të presë më shumë për tu martuar me Chris Zylka, me të cilin u fejua në muajin shkurt.

Largimet e moderatorëve dhe gazetarëve nga njëri televizion në tjetrin janë bërë shumë të shpeshta këto kohë, teksa pritet që të fillojë

   Ai është një nga aktorët më të pëlqyer që arriti të rrëmbejë zemrat e publikut shumë shpejt me rolin e Kimikatit në spektaklin e humor

   Viola Spiro ka qenë e ftuara e radhës në “Pushime on Top”, ku ka folur për sezonin që la pas dhe atë që do nisë së shpejti.

   Prej tre vitesh Anjeza Majën e shikojmë si moderatore në ekranin e ‘Top Channel’, në emisionin e mëngjesit ‘Në shtëpinë tonë’.

   Aktorja Olta Gixhari gjithmonë ka qenë një tundim për ndjekësit e saj të rrjeteve sociale.