Bora Zemani e quan “gabimin më të bukur të jetës” Vin Velin

Postuar: 20/01/2018 - 21:52

Ndarja e moderatores Bora Zemani nga Dj Vin Veli bëri bujë në rrjetet sociale. Pas Velit, për ndarjen ka folur sot edhe Zemani.

E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, moderatorja tha se s’ka qenë asnjëherë e martuar, por e ka patur të dashur Velin me të cilin ka edhe një djalë, Arbor. Pavarësisht ndarjes, Zemani tha se vazhdon të takohet me Velin prej djalit.

“Viti që kaloi ka qenë i mbushur me lajme. Ne kemi patur probleme. Ne s’kemi qenë asnjëherë të martuar, tani jam ndarë nga i dashuri im me të cilin kam edhe një fëmijë. Djalin e mbajmë të dy. Ne s’kemi qenë as të martuar dhe nuk na e ka caktuar gjykata se si të procedojmë. Për ne është e rëndësishme të jemi prezentë në jetën e Arborit. Ishte një vit i tërë i mbushur me lajme dhe në fund ne ramë dakord që të ndahemi. Arborit nuk ia kemi shpjeguar sepse ai nuk e kupton tani, por ai po e përjeton mirë se e ka çdo gjë dyfish, kur ka ditëlindjen ka dy torta, shkon dy herë te lodrat, i blen lodra edhe mami edhe babi, ka anët e mira tani Arbori. Ne takohemi bashkë prej djalit, ne nuk jemi armiq me njëri-tjetrin, por nuk dalim bashkë për të pirë kafe. Nëse e quaj gabim e quaj gabimin më të bukur të jetës Vinin, një nga arsyet e ndarjes time me të ka qenë vendimi për të qenë bashkë në moshë shumë të re” tha Bora.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ka nisur me nota humori intervista mes aktorit të Portokallisë Rezart Veleshnja në studion verore të ABC News dhe gazetarit Eni Shehu.

Reperi shqiptar Stresi ka qenë mbrëmjen e kaluar i pranishëm në dasmën e vajzës së deputetit të LSI-së, Agron Çela.

Gazetarja dhe spikerja e ‘Abc News’, Viol Xhafaj, duket se pas 8 vitesh ka vendosur të largohet nga televizioni ku u rrit profesionalisht

Vetëm pak ditë më parë modelja e famshme Cara Delevingne është kapur mat me të dashurën e re.

Vetëm pak ditë më parë, një nga trashëgimtaret e Top Channel-it, Sara Hoxha, u lidh në martesë me moderatorin Ledion Liço.

Aktorja e famshme botërore, me prejardhje shqiptare, Eliza Dushku, mbrëmë është martuar në një ceremoni private.

Pas emërimit në postin e rëndësishëm si sekretare e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, ish-deputetja e Partisë Demokratik

   Floriana Garo ka rrëfyer në emisionin “Pushime on Top” jetën si mama, historinë e dashurisë me avokatin e njohur në Zvicër dhe planet

   Aktori i njohur i humorit Agron Llakaj ka dhënë përmes një postimi mjaft të ndjerë në rrjete sociale lajmin se është bërë gjysh për të

   Këngëtarja e njohur, Elsa Lila prej kohësh është “zhdukur” nga ekranet televizive, por megjithatë mbetet një ndër më të dashurat për p