Bota e futbollit "nën pushtetin" e këngëtareve shqiptare

Postuar: 24/05/2018 - 13:19

Këngëtaret me origjinë shqiptare Dua Lipa, Era Istrefi dhe Rita Ora do të pushtojnë botën e futbollit këtë javë. Treshja e famshme do të jenë imazhi i tre instituticiove të futbollit.

Era do të këndojë himnin e FIFA World Cup së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam, Dua Lipa do të hapë finalen e Chamions League me këngën 'New Rules', ndërsa Rita Ora do promovojë futbollin e UEFA për femrat.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Askujt nuk do t’ia merrte mendja, por Dafina Zeqiri ka vuajtur nga depresioni.

Thashethemet se Victoria dhe David Beckham po divorcohen ishin në qendër të mediave rozë këtë muaj.

Përveç hiteve të saj të njëpasnjëshme, format bombastike i kanë dhuruar gjithashtu Nicki Minaj një karrierë të suksesshme.

Edhe pse shtatzënë bashkëshortja e kryebashkiakut Erion Veliaj, Ajola Xoxa nuk i ndahet punës.

Ylli hollivudian Eva Longoria ka lindur fëmijën e saj të parë, një djalë që e ka quajtur Santiago Enrique. 

Vijon në mediat shqiptare “merkatoja televizive” për të marrë personazhe të njohur.

Në këtë merkato moderatorësh televizivë për sezonin e ri, lëvizja e Turjan Hyskës nga “Vizion” në “Klan” është nga ato për t’u mbajtur me

Edhe Jennifer Lopez duhej të përballej me audicione dhe juri për të arritur këtu ku është sot.