Bujar Qamili: Më shqetëson klipi me Luanën

Postuar: 20/05/2018 - 15:59

Disa ditë më parë në media është shkruar se Luana Vjollca dhe Bujar Qamili janë duke planifikuar të bëjnë një bashkëpunim mes tyre. I ftuar këtë të shtunë në emisionin “Thumb”, këngëtari shkodran ka zbuluar se ky është një lajm i vërtetë e ka treguar se për çfarë bëhet fjalë konkretisht.

“Është e vërtetë, kam pasur një telefonatë shumë miqësore nga Luana dhe familja e saj. Më sugjeroi diçka që rrallë e kam dëgjuar. Kërkon të bëjë një remix të këngëve të mia me këngët e saj që unë besoj do dalë një gjë interesante. Kam besim tek ajo sepse gjithë organizimin, klipin, miksimin do e bëjë Luana. Kam zgjedhur 3 këngë më të bukura të miat”, ka rrëfyer Bujari.

Por megjithatë, pavarësisht entuziazmit, ka diçka që e shqetëson.

“Halli im dhe ajo që më shqetëson është videoklipi, unë kam për të dalë me kostum ndërsa Luana do vishet bukur kurse unë i shkreti me kollare”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Së fundmi këngëtarja e njohur shqiptare u rikthye me këngën “Lamtumirë”, të cilën e promovoi në emisionin e pasdites “Rudina”.

Askujt nuk do t’ia merrte mendja, por Dafina Zeqiri ka vuajtur nga depresioni.

Thashethemet se Victoria dhe David Beckham po divorcohen ishin në qendër të mediave rozë këtë muaj.

Përveç hiteve të saj të njëpasnjëshme, format bombastike i kanë dhuruar gjithashtu Nicki Minaj një karrierë të suksesshme.

Edhe pse shtatzënë bashkëshortja e kryebashkiakut Erion Veliaj, Ajola Xoxa nuk i ndahet punës.

Ylli hollivudian Eva Longoria ka lindur fëmijën e saj të parë, një djalë që e ka quajtur Santiago Enrique. 

Vijon në mediat shqiptare “merkatoja televizive” për të marrë personazhe të njohur.

Në këtë merkato moderatorësh televizivë për sezonin e ri, lëvizja e Turjan Hyskës nga “Vizion” në “Klan” është nga ato për t’u mbajtur me

Edhe Jennifer Lopez duhej të përballej me audicione dhe juri për të arritur këtu ku është sot.