Çfarë po ndodh me Selena Gomez dhe The Weeknd?

Postuar: 12/09/2017 - 22:30

Duket se lidhja e ciftit të njohur të showbizit po merr tjetër drejtim. Bëhet fjalë për Selena Gomez dhe The Weeknd.

Një burim i afërt ka thënë për ‘ET’ se ata janë shpërngulur në një apartament luksoz në Greenwich të New York.

Por sa do të zgjasë bashkëjetesa e tyre?

Kjo do të jetë vetëm për pak muaj sepse këngëtarja dhe aktorja po bën xhirimet e filmit ‘Woody Allen’.

Mendohet se ky është hap i madh për Selena pasi është mësuar që të qëndrojë në hotele kur punon për projekte të tilla. Ndërsa The Weeknd do jetë duke zhvilluar turneun e tij në Zelandën e Re gjatë kësaj periudhe.

Sipas burimit, shtëpia është nga më të mirat e zonës dhe ka një qira prej 16 mijë dollarësh në muaj. Ata kanë disa kohë që gëzojnë të lumtur dashurinë e tyre, ndërsa kanë vëmendjen e madhe të mediave.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ndonëse është vajza e dy aktorëve të famshëm, Katie Holmes dhe Tom Cruise, ajo do të bëjë një fëmijëri të thjeshtë si gjithë moshatarët e

Çdo moderatori i ndodh që të ketë një moment të sikletshëm gjatë punës së tij apo të ngatërrojë fjalët kur ngjitet në skena për të prezan

Yjet e "Game of Thrones", Kit Harrington dhe Rose Leslie i kanë dhënë fund beqarisë.

Mbrëmjen e djeshme stilistja me famë botërore, Elisabetta Franchi ka publikuar në faqen e saj zyrtare në “Instagram” foton e këngëtares s

Xhensila Myrtezaj po shijon ditët e fundit të shtatzënisë.

Pas zbulimit në Durrës të një shume të konsiderueshme parash ka reaguar në mënyren e tij edhe aktori i humorit, Gentian Zenelaj.

   Këngëtarja dhe sipërmarrësja Rezarta Shkurta, e cila është bërë shumë e njohur edhe si nusja e nipit të diktatorit Enver Hoxha, është

   Kjo periudhë ka qenë mjaft e ngarkuar për koreografin e njohur shqiptar Albi Nako. 

Me rreth 2 milionë ndjekës në Instagram, Enca është personazhi shqiptar më i famshëm në rrjetet sociale.</body></html>

“Top Arena” në Top Channel nuk është vetëm një emision sportiv, por aty flitet më shumë se kaq dhe spektakli është i garantuar.