Ç'ndodhi në ditëlindjen e milioneres Kylie? Një bjonde misterioze merret me ambulancë

Postuar: 11/08/2018 - 08:55

Milionerja më e re në botë, Kylie Jenner ka festuar ditëlindjen e saj me miqtë dhe familjen.

U organizua një festë e madhe ku të gjithë u kënaqën, por jashtë ndodhi një aksident.

Një vajzë misterioze është marrë me ambulancë jashtë vendit ku po kërcenin e kënaqeshin miqtë e Kylie.

Ende nuk është konfirmuar nëse ndodhi ndonjë incident në ditëlindjen e 21-vjeçares.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Robert De Niro feston sot ditëlindjen e 75-të. ‘Talenti qëndron tek zgjedhjet’, kishte thënë një herë aktori dhe kishte të drejtë.

   Ata janë nga ciftet më të njohur të showbizit dhe aktualisht janë duke shijuar pushimet.

   Ndihma për të shpëtuar botën me Avengers ka ndihmuar Scarlett Johansson të bëhet aktorja më e paguar në botë, sipas revistës Forbes.

   Justin Bieber është emër që e hasim pothuajse çdo ditë në shtypin rozë.

Nuk ka asgjë të keqe të frymëzohesh nga dikush.

Matias Messi, vëllai i yllit të Barcelonës dhe Argjentinës, Lionel Messi, është dënuar për armëmbajtje pa leje.

Persona të paidentifikuar kanë qëlluar drejt reperit 50 Cent dhe 6ix9ine (emri i të cilit është Daniel Hernandez), teksa po xhironin një

Rregullat dhe jeta mbretërore qenka me të vërtetë e vështirë për Meghan Markle.

Teksa 50 Cent dhe Tekashi69 po xhironin videoklipin e tyre në Brooklyn, dikush ka hapur zjarr mbi to.