Dikur mikesha të ngushta, Samanta për Ronela Hajatin: Për mua nuk ekziston!

Postuar: 17/03/2018 - 09:27

Prishja e miqësisë mes dy këngëtareve të njohura shqiptare, bëri jo pak bujë në median rozë vite më parë. Bëhet fjalë për Samantën dhe Ronelën, të cilat dikur kanë qenë mike shumë të ngushta.

Lidhur me këtë çështje të shumë diskutuar, e ftuar në "PopCulture" në Top Channel, Samanta Karavella u shpreh se nuk i pëlqejnë intrigat dhe se pëlqen miqësitë e pastra, pa zbuluar më shumë ç'ka ndodhur me këngëtares dhe ish-mikeshës së saj.

"Me kolegët kam marrëdhënie të mira dhe të qëndrueshme. Lidhur me lajmet e publikuara për armiqësinë time me këngëtaren Ronela Hajati, dua të them vetëm se unë vendosa të nis një kapitull të ri në jetën time. Nuk më pëlqejnë intrigat. Unë ose të dua ose për mua nuk ekziston. Më pëlqejnë miqësitë e pastra." 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Beyonce & Jay Z kanë performuar mbrëmjen e shkuar në stadiumin “Allianz Riviera”, në Nice, Francë, para mijëra fansave.

   Për këngëtaren Aurela Gaçe, dita e sotme është një nga më të rëndësishmet, pasi motra e saj feston ditëlindjen.

Të gjithë i kujtoni hitet e para të Noizy-t, "Malet e Dibrës", "Histori e gjatë", "Jena mbretër", "Mr.

Seriali "Rebelët" ka qenë një ndër më të ndjekurit vite më parë dhe që tërhoqi vëmendjen e të gjithë teleshikuesve me historinë e një gru

Tashmë është zyrtare, Dua Lipa do të këndojë kolonën zanore të filmit "James Bond", në hapat e gjigandëve të muzikës botërore.

Këngëtarja Arilena Ara ka festuar dje 20-vjetorin e ditës së lindjes me një festë madhështore.

Në puntatën e fundit të Top Arena, Edi Manushi dhe partnerja e tij e re, Fjoralba Ponari, u vunë përballë njëri-tjetrit për të zbuluar çf

Ditën e sotme këngëtari i grupit West Side Family, Landi Hysi, ka festuar ditëlindjen.

Vajza e ish-presidentit të Shtëpisë së Bardhë, Barack Obama, Malia, ka shkëmbyer puthje në rrugët e Parisit me Rory Farquharson, raporton

   Albërie Hadërgjonaj njihet si një ndër këngëtaret shqiptare më pa komplekse.