Dikur trafikonte drogë, sot modelja seksi “fut në kurth” Usain Bolt

Postuar: 15/04/2018 - 11:33

Në vition 2015 ajo u akuzua pasi trafikoi lëndë narkotike në Viktoria, ndërsa sot bukuroshja australiane pozon në krah të Usain Bolt.

Duket se Bolt nuk e ka aspak problem të qëndrojë pranë një trafikanteje, ndonëse nuk dihet ende nëse ajo është thjesht një fanse e sportistit, apo i lidh diçka më shumë.

Ndërkohë kujtojmë se para pak kohësh Bolt bëri një provë në ekipin gjerman të futbollit, Borusia Dortmund, për t’u testuar nëse mund të bëhej një futbollist profesionist, edhe pse nuk ia doli.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Disa ditë më parë në media është shkruar se Luana Vjollca dhe Bujar Qamili janë duke planifikuar të bëjnë një bashkëpunim mes tyre.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri do të bëhet nënë shumë shpejt, dhe gjithashtu ka menduar të rikthehet në muzikë.

   Alketa Vejsiu është një prej femrave më të komentuara në Shqipëri për sukseset që ka arritur, ku partneri i saj ka qenë mbështetësi më

   Kënga e saj e fundit titullohet ‘Të dua’.

Ai është një prej reperëve më të suksesshëm shqiptarë, që çdo këngë kthehet në hit e postimet e tij në Instagram nuk kalojnë asnjëherë pa

Aktorja amerikane Meghan Markle është martuar me Princ Harry-n në një ceremoni në kishën Shën Gjergjit në kështjellën Windsor.

Moderatorja e talk show-t "The Ellen DeGeneres", Ellen DeGeneres ka pohuar se është ajo përgjegjësja për dasmën mbretërore që po ndodh so

Pas gjithë aludimeve të mundshme që kanë qarkulluar në media, lidhur me faktin se a do të marrë apo jo një status mbretëror, Meghan Markl

Shqiptarja Eleni Foureira e cila përfaqësoi Qipron në Eurovizion 2018 me këngën "Fuego" arriti të renditej e dyta në këtë festival muziko

   Këngëtarja aq shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj është zyrtarisht në muajin e nëntë të shtatzënisë, dhe ndërsa numëron dit