Divorci me Brad Pitt, Gjykata lëshon kërkesë urgjente për Angelina Jolie

Postuar: 13/06/2018 - 22:19

   Brad Pitt dhe Angelina Jolie padyshim ishin ndër çiftet më të pëlqyera në Hollywood.

Megjithatë, ata janë ndarë që dy vite ku edhe tani po vazhdojnë procedurat e divorcit.

E që nga ndarja, Jolie ka kujdestarinë e fëmijëve dhe që i është kërkuar nga gjykatësi se duhet ta lejojë Pittin, të kalojë akoma më shumë kohë me fëmijët, derisa Angelina të mbarojë xhirimet e filmit "Maleficient 2", në Mbretërinë e Bashkuar.

Madje trupi gjykues në Los Angeles mendon se sa më shumë kohë fëmijët të kalojnë me babain, aq më mirë do jetë për zhvillimin e tyre.

Është e domosdoshme për ta që të kenë një marrëdhënie të fortë dhe të shëndetshme me prindërit, ndaj edhe i rikujtojnë edhe njëherë kërkesën Angelina Jolie-së.

Pas ndarjes, ata janë duke pasur konflikte të njëpasnjëshme për shkak se Jolie dëshiron të ketë fëmijët pranë vetes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Ai është një nga aktorët më të pëlqyer që arriti të rrëmbejë zemrat e publikut shumë shpejt me rolin e Kimikatit në spektaklin e humor

   Viola Spiro ka qenë e ftuara e radhës në “Pushime on Top”, ku ka folur për sezonin që la pas dhe atë që do nisë së shpejti.

   Prej tre vitesh Anjeza Majën e shikojmë si moderatore në ekranin e ‘Top Channel’, në emisionin e mëngjesit ‘Në shtëpinë tonë’.

   Aktorja Olta Gixhari gjithmonë ka qenë një tundim për ndjekësit e saj të rrjeteve sociale.

   Pas përfundimit të 'Sunny Hill Festival', Dua Lipa dhe i dashuri i saj, Isaac Carew janë nisur për në Turqi.

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Fureira ka vendosur yllin e saj në Walk of Fame, bulevardin e të famshmëve të Qipros në Agia Napa

Prezantuesja e njohur Roza Lati është një prej personazheve publike më aktive në rrjetet sociale, dhe shpesh ndan me fansat fotografi të

Ronela Hajati është një ndër këngëtaret më popullore në showbizzin në shqiptar.

Futbollisti Gerald Pique vetëm pak më parë lajmëroi tërheqjen nga përfaqësuesja “La Roja”.

Edhe pse ata zyrtarisht nuk e kanë konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë, të shumta kanë qenë sinjalet që ata janë bashkë prej kohësh.