Edhe i madhi Sylvester Stallone i përfshirë në skandale seksuale?

Postuar: 14/06/2018 - 14:44

Hetuesit në Los Angeles deklaruan të mërkurën se sektori kundër krimeve seksuale po rishikim një çështje kundër Sylvester Stallone.

Megjithatë, autoritetet atje nuk pranuan të japin më shumë detaje, por thanë se rasti iu ishte prezantuar nga policia e Santa Monicas të Kalifornisë.

Reagimi i aktorit ishte i menjëhershëm. Avokati i tij duke folur për CNN tha se Stallone i mohon në mënyrë kategorike këto akuza.

“Është e papranueshme që autoritetet e kanë bërë këtë informacion publik, pasi bën që publiku i gjerë të mendojë se ka diçka”, tha avokati Martin Singer.

Sipas tij, gruaja që ka bërë ankesën kishte pasur një lidhje konsensuale me klientin e tij në 1980-n.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Zaimina Vasjari është një nga vajzat e showbiz-it shqiptar, e cila gjithmonë ka rënë në sy për jetën luksoze që bën.

   Një nga problemet më të mëdha të vajzave kur shkojnë në një dasmë është; çfarë të veshin?

   Aretha Franklin është “e sëmurë rëndë”, sipas një personi të afërt me këngëtaren veterane të muzikës soul.

   Që prej ditës së premte në media po shkruhet kudo për dasmën e Ledion Liços dhe Sara Hoxhës e cila është mbajtur mbrëmjen e së shtunës

Vajza e vogël e ish-ministrit të ndjerë, ka postuar në Instragram një videosekuencë nga udhëtimet e tyre kur Dritan Prifti ishte gjallë.

Këngëtarja Dafina Zeqiri pritej të performonte në festivalin "Sunny Hill" i organizuar fundjavën që lamë pas në Prishtinë nga babai i Dua

   Nuk munguan në ceremoninë martesore të vitit, as Alban Skënderaj me Miriamin.

   Rita Ora po shijon pushimet në Sardenja të Italisë.

   Grida Duma është një ndër politikanet e cila shpesh tërheq vëmendje për paraqitjen e saj, falë edhe formave trupore mjaft tërheqëse.

   Më 11 gusht, një nga trashëgimtaret e Top Channel, Sara Hoxha dhe moderatori i njohur Ledion Liço i dhanë fund beqarisë.