Elvana Gjata poston “Forever is over” në Instagram, këngëtarja me famë botërore ‘çmendet’ pas saj [FOTO]

Postuar: 12/09/2017 - 22:52

Edhe pse ka pak kohë pas publikimit të klipit “Forever is over”, Elvana bëhet nostalgjike edhe e rihedh perseri në IG ku mbishkruan krahas postimit ne profilin e saj: “Will you be here” por ajo që të bie në sy është komenti i këngëtares me famë botërore.

Bëhet fjalë për këngëtaren e hitit “Safari”, Bia në bashkëpunim me J Balvin, Pharrell Williams, dhe Sky, shkruan intv.al. BIA shihet të jetë “çmendur” nga kënga dhe videoklipi i këngëtares shqiptare dhe këtë gjë nënkupton komenti i saj: “OMG”. Këngëtaret shihet të ndjekin edhe njëra-tjetrën në Instagram.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Këngëtari i famshëm Ricky Martin ka lëshuar një video-apel në Instagram për të gjetur njërin nga vëllezërit e tij, me të cilin nuk po

   Një ditë pas debatit publik me Linda Rein në “Rudina” dhe pas zhurmës në rrjetet sociale që shkaktuan replikat Linda – Rudina për term

Prej disa vitesh, dy nga femrat më të bukura të ekranit bashkëpunojnë për një nga spektaklet e kërcimit të transmetuar në Tv Klan, “Dance

   21 vite pas një prej vrasjeve më të bujshme në SHBA, ekzekutimit të reperit me famë botërore Tupac Shakur, emri i autorit ka dalë në d

Në muajin korrik, Cristiano Ronaldos dhe Georgina Rodriguez konfirmuan se ishin duke pritur fëmijën e tyre të parë, pas shumë javësh spek

Për disa ditë më radhë lajmi që aktori mjaft i dashur për publikun, Florjan Binaj nuk do të ishte më pjesë e programit të humorit “Portok

Modelja e njohur shqiptare ka bërë me dije se do të jetë pjesë e festës së beqarit më të lakmuar të Hollywood-it.

Usain Bolt po zbulon dhe shijon një botë tjetër tani që la sportin e atletikës, atë të relaksit dhe argëtimit dhe kalon më shumë kohë më

Aktori Julian Deda disa ditë më parë akuzoi regjisorin e spektaklit të humorit “Portokalli”, Altin Bashën si shkaktarin e largimeve të nj

   Pas një kohe të jatë larg rrjeteve sociale moderatorja e njohur Xhemi Shehu është rikthyer në kontaktin e saj me fansat.