Eneda Tarifa kthehet me ish-burrin?! (FOTO)

Postuar: 12/06/2018 - 16:46

   Këngëtarja Eneda Tarifa ishte në qendër të vëmendjes për shkak të divorcit me bashkëshortin e saj, në mediat rozë u aludua gjatë për arsyen se pse çifti shkoi drejt këtij vendimi pas një kohe të gjatë që qëndronin bashkë.

Këngëtarja ka folur disa herë për këtë çështje, por asnjëherë nuk e tha publikisht se cilat qenë arsyet që çuan në divorc lidhjen e tyre 15-vjeçare.

Por pasi u fol gjatë për to, çifti është rishfaqur serish bashkë nëpër qytet dhe në shoqëri të vajzës së tyre.

Duket se Eneda dhe ish-bashkëshorti i saj kanë vendosur të kalojnë një fundjavë së bashku dhe të shoqërojnë vajzën e tyre të vogël në një kënd lojërash.

Ata janë fotografuar nga “Tiranapost”, e cila ka bërë publike edhe imazhet e tyre. Mes çiftit gjithçka ka përfunduar me mirëkuptim dhe ata kanë vendosur të jenë miq, por edhe prindër të mirë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Fureira ka vendosur yllin e saj në Walk of Fame, bulevardin e të famshmëve të Qipros në Agia Napa

Prezantuesja e njohur Roza Lati është një prej personazheve publike më aktive në rrjetet sociale, dhe shpesh ndan me fansat fotografi të

Ronela Hajati është një ndër këngëtaret më popullore në showbizzin në shqiptar.

Futbollisti Gerald Pique vetëm pak më parë lajmëroi tërheqjen nga përfaqësuesja “La Roja”.

Edhe pse ata zyrtarisht nuk e kanë konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë, të shumta kanë qenë sinjalet që ata janë bashkë prej kohësh.

Këngëtarja Demi Levato luftoi me jetën por ia doli të shpëtonte edhe këtë herë ndërkohë që për momentin është e shtruar në një qendër reh

   Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora për herën e dytë do të jetë prezantuese e ngjarjeve të rëndësishme botërore në botën e

   Zaimina Vasjari është një nga vajzat e showbiz-it shqiptar, e cila gjithmonë ka rënë në sy për jetën luksoze që bën.

   Një nga problemet më të mëdha të vajzave kur shkojnë në një dasmë është; çfarë të veshin?

   Aretha Franklin është “e sëmurë rëndë”, sipas një personi të afërt me këngëtaren veterane të muzikës soul.