Era Istrefi sipër makinës: Kur jeta nuk të jep gjoks të madh, mbushi me ... (FOTO)

Postuar: 20/07/2018 - 14:27

Këngëtarja nga Kosova, Era Istrefi, po vazhdon suksesin ndërkombëtar me hite të njëpasnjëshme.

Pas Kampionatit Botëror “Russia 2018”, ajo ka publikuar edhe këngën e re “Prisoner” të realizuar në Xhamajka.

Ndërkaq, në rrjete sociale nuk ndalet së publikuari imazhe të shumëllojshme, që padyshim pëlqehen nga publiku.

Në foton e fundit, ajo pozon sipër makinës teksa lë një përshkrim interesant: “Kur jeta nuk të jep gjoks të madh thjesht mbushi me para”, shprehet ajo.

 

When life dont give you big boobs just stuff em with ca$h 

A post shared by Era (@eraistrefi) on

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Floriana Garo ka rrëfyer në emisionin “Pushime on Top” jetën si mama, historinë e dashurisë me avokatin e njohur në Zvicër dhe planet

   Aktori i njohur i humorit Agron Llakaj ka dhënë përmes një postimi mjaft të ndjerë në rrjete sociale lajmin se është bërë gjysh për të

   Këngëtarja e njohur, Elsa Lila prej kohësh është “zhdukur” nga ekranet televizive, por megjithatë mbetet një ndër më të dashurat për p

   Robert De Niro feston sot ditëlindjen e 75-të. ‘Talenti qëndron tek zgjedhjet’, kishte thënë një herë aktori dhe kishte të drejtë.

   Ata janë nga ciftet më të njohur të showbizit dhe aktualisht janë duke shijuar pushimet.

   Ndihma për të shpëtuar botën me Avengers ka ndihmuar Scarlett Johansson të bëhet aktorja më e paguar në botë, sipas revistës Forbes.

   Justin Bieber është emër që e hasim pothuajse çdo ditë në shtypin rozë.

Nuk ka asgjë të keqe të frymëzohesh nga dikush.

Matias Messi, vëllai i yllit të Barcelonës dhe Argjentinës, Lionel Messi, është dënuar për armëmbajtje pa leje.

Persona të paidentifikuar kanë qëlluar drejt reperit 50 Cent dhe 6ix9ine (emri i të cilit është Daniel Hernandez), teksa po xhironin një