Ermal Mamaqi nxjerr zbuluar Elvana Gjatën

Postuar: 13/02/2018 - 20:59

   Kthimi i saj ishte i bujshëm dhe bërë të flasin të gjithë.

Koncerti i 3 shkurtit e solli këngëtaren e njohur shqiptare në një version krejt ndryshe nga sa ishim mësuar ta shikonim para se të fillonte rrugëtimin drejt SHBA-ve.

Në koncerti që përkoi me ditëlindjen e saj, Elvana prezantoi dhe albumin e ri muzikor. Në mesin e tyre kishte balada që i dedikoheshin dashurive të humbura dhe mendja të gjithëve ju shkon tek Flori Mumajesi.

 Këtë detaj e vërteton dhe Ermal Mamaqi me postimin e tij .

“Shkruaj emrin e ishit... do i bëhet qefi”,- shkruan Ermali në postimin e tij ku dëgjohet pjesë nga kënga ‘Gjërat kanë ndryshuar’.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Mira Kazhani ka qenë e ftuar në “Top Show Magazine”, për temën e debatit të Ilda Bejlerit me Mustafa Nano.

   E konsideruar nga të gjithë si aktorja më seksi e momentit në Shqipëri, bukuroshja Olta Gixhari rikthehet të provokojë shqiptarët me f

Regjisorja e njohur Vera Grabocka sot ka ditëlindjen dhe sigurisht që nuk mund të mungonin urimet e shumta.

Është një prej anëtarëve më të rinj në botën e showbizz-it, i cili aq sa është pëlqyer edhe është kritikuar për stilin e të bërit rep.

U bënë më shumë se 5 vjet nga ndarja e Shpat Kasapit dhe Afërdita Dreshajt.

Me mbi 1 milion ndjekës në Instagram, moderatorja Luana Vjollca me siguri nuk ka mundësi që të lexojë çdo koment të fansave të saj.

   Moderatorja Amarda Toska ka publikuar në rrjete sociale foton e parë me vogëlushen e saj të porsalindur Sia.

   Ditën e djeshme u publikuan fotot e saj në bordin e një jahti luksoz, ku në sy ra shenja në këmbën e djathtë.

   Këngëtarja Rita Ora është paraqitur tepër seksi në një foto të fundit që e ka postuar në rrjetet sociale.