FOTO/ Bleona Qereti mbulohet dhe fal namaz

Postuar: 21/01/2018 - 18:20

Ajo di gjithmonë sesi të jetë në qendër të vëmendjes së mediave edhe pse prej kohësh nuk po prezanton ndonjë projekt muzikor.

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti, njihet për ekstravagancën dhe stilin e jetesës luksoze që bën.

Destinacioni i saj i fundit janë Emiratet e Bashkuara dhe nga atje ka postuar një foto ku shihet e mbuluar me shami dhe më pas një video teksa fal namaz.

Mund ta merrni vetë me mend se komente të natyrave të ndryshme kanë qënë të shumta!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Këngëtarja Rezarta Shkurta ka publikuar në Instagram një foto mjaft provokuese.

   Adam Levine dhe Behati Prinsloo janë bërë prindër për herë të dytë.

   Pas dasmës madhështore të Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut tashmë flitet vetëm për “shtatzëninë” e këngëtares.

   Shumë i diskutuar ka qenë raporti mes Julian Dedës dhe Gentian Zenelaj.

Filloi karrierën si modele për të qenë një ndër prezantueset më të njohura të ekranit shqiptar.

Rita Ora ishte në Prishtinë ditën e djeshme, ku ka mbajtur një koncert madhështor në kryeqytetin kosovar.

Na dukej gati e paimagjinueshme që Saimir Kodra të linte Fiksin dhe miqësinë me Filip Çakulin e megjithatë ai u largua për të bërë të një

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata e pranoi më në fund se është në një lidhje të re dashurie.

Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova ishte e ftuara speciale në koncertin për 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, e cila mbajti n

Këngëtarja kosovare me famë botërore ka performuar mbrëmë në koncertin e 10 vjetorit të Pavarsisë së Kosovës, i cili mblodhi mijëra njerë