FOTO/ Moderatorja e njohur prezanton publikisht bashkëshortin

Postuar: 21/01/2018 - 15:46

Moderatorja e njohur e ekranit është treguar gjithmonë e kujdesshme për sa i përket jetës së saj private, duke mos postuar pothuajse asnjëherë foto me bashkëshortin e saj.

Jo vetëm Jonida Shehu, por edhe bashkëshorti, skenografi Albi Çifligu ka vepruar njësoj. Në llogaritë personale të tyre nuk gjen pothuaj asnjë foto bashkë, por momente nga puna dhe nga projektet e tyre.

Ka qenë vetë Jonida e cila mbrëmjen e djeshme, ka postuar një foto së bashku me Albin, në Instastory, ku shkruan “E dua”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Futbollisti Gerald Pique vetëm pak më parë lajmëroi tërheqjen nga përfaqësuesja “La Roja”.

Edhe pse ata zyrtarisht nuk e kanë konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë, të shumta kanë qenë sinjalet që ata janë bashkë prej kohësh.

Këngëtarja Demi Levato luftoi me jetën por ia doli të shpëtonte edhe këtë herë ndërkohë që për momentin është e shtruar në një qendër reh

   Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora për herën e dytë do të jetë prezantuese e ngjarjeve të rëndësishme botërore në botën e

   Zaimina Vasjari është një nga vajzat e showbiz-it shqiptar, e cila gjithmonë ka rënë në sy për jetën luksoze që bën.

   Një nga problemet më të mëdha të vajzave kur shkojnë në një dasmë është; çfarë të veshin?

   Aretha Franklin është “e sëmurë rëndë”, sipas një personi të afërt me këngëtaren veterane të muzikës soul.

   Që prej ditës së premte në media po shkruhet kudo për dasmën e Ledion Liços dhe Sara Hoxhës e cila është mbajtur mbrëmjen e së shtunës

Vajza e vogël e ish-ministrit të ndjerë, ka postuar në Instragram një videosekuencë nga udhëtimet e tyre kur Dritan Prifti ishte gjallë.

Këngëtarja Dafina Zeqiri pritej të performonte në festivalin "Sunny Hill" i organizuar fundjavën që lamë pas në Prishtinë nga babai i Dua