FOTO/ Si duket moderatorja e njohur nga Durrësi në ditët e fundit të shtatzënisë

Postuar: 13/11/2017 - 13:58

Moderatorja simpatike, Elona Duro, ka hyrë në muajin e nëntë të shtatzënisë, por kjo gjë nuk e pengon aspak të vazhdojë rregullisht punën.

Në një foto të publikuar së fundmi nga kolegia dhe mikja e saj, Jonida Aliçkolli duket Elona në top formë, edhe pse pak ditë e ndajnë nga ndryshimi më i madh e më i bukur në jetën e saj.

Elona dhe partneri i saj kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë gjatë verës, por bashkëjetojnë që në fillim të marrëdhënies së tyre dhe shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Edhe këngëtarja Ledi Çelo duket se ka nisur pushimet, ajo është shfaqur me bikini dhe duket në super formë.

   Që nga java e parë e qershorit, kur u publikua klipi “M’i dhe flakë mallit tim”, nga Bujar Qamili dhe Luana Vjollca, janë grumbulluar

   Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë bashkë prej disa vitesh. 

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha nuk ka dhënë asnjëherë një intervistë, apo të jetë prononcuar rreth jetës së saj private.

Babai i Meghan Markle nuk e shoqëroi të bijën në altar ditën e dasmës, pasi vuante nga problemet e zemrës.

Pas përfundimit të DWTS, prezantuesja e këtij viti, ish-Miss Albania, Almeda Abazi doli e pakënaqur, pasi sipas saj produksioni nuk ishte

   Një foto e postuar nga këngëtari Flori Mumajesi në Instaram, ku shfaqej dora e tij dhe e një femre, e cila mbante në gisht një unazë,

   Beyonce & Jay Z kanë performuar mbrëmjen e shkuar në stadiumin “Allianz Riviera”, në Nice, Francë, para mijëra fansave.

   Për këngëtaren Aurela Gaçe, dita e sotme është një nga më të rëndësishmet, pasi motra e saj feston ditëlindjen.

Të gjithë i kujtoni hitet e para të Noizy-t, "Malet e Dibrës", "Histori e gjatë", "Jena mbretër", "Mr.