Getoari fut në sherr motrat Vjollca

Postuar: 13/02/2018 - 22:35

   Marina Vjollca mes dy dashurive...

Motrat më seksi që moderojnë në ekranet e televizioneve shqiptare po grricen me njëra tjetrën.

Teksa ndodhen me pushime në St. Moretz, Luanës i ka mbetur hatri me motrën e saj.

Marina dhe Getari kanë publikuar shumë foto e video nga pushimet e tyre, por kjo e fundit nxiti debat.

Bisha ime” e ka quajtur Marina bashkëshortin e saj, i cili shfaqet me gojën e hapur pas moderatores bukuroshe. Kështu në fakt Marina quan gjithmonë Luanën. 

'Tani zgjidh kush e ka emrin bisha'- shkruan Luana. Dhe Marina për ta qetësuar ka pohuar se ajo është bisha femër.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një foto e postuar nga këngëtari Flori Mumajesi në Instaram, ku shfaqej dora e tij dhe e një femre, e cila mbante në gisht një unazë,

   Beyonce & Jay Z kanë performuar mbrëmjen e shkuar në stadiumin “Allianz Riviera”, në Nice, Francë, para mijëra fansave.

   Për këngëtaren Aurela Gaçe, dita e sotme është një nga më të rëndësishmet, pasi motra e saj feston ditëlindjen.

Të gjithë i kujtoni hitet e para të Noizy-t, "Malet e Dibrës", "Histori e gjatë", "Jena mbretër", "Mr.

Seriali "Rebelët" ka qenë një ndër më të ndjekurit vite më parë dhe që tërhoqi vëmendjen e të gjithë teleshikuesve me historinë e një gru

Tashmë është zyrtare, Dua Lipa do të këndojë kolonën zanore të filmit "James Bond", në hapat e gjigandëve të muzikës botërore.

Këngëtarja Arilena Ara ka festuar dje 20-vjetorin e ditës së lindjes me një festë madhështore.

Në puntatën e fundit të Top Arena, Edi Manushi dhe partnerja e tij e re, Fjoralba Ponari, u vunë përballë njëri-tjetrit për të zbuluar çf

Ditën e sotme këngëtari i grupit West Side Family, Landi Hysi, ka festuar ditëlindjen.

Vajza e ish-presidentit të Shtëpisë së Bardhë, Barack Obama, Malia, ka shkëmbyer puthje në rrugët e Parisit me Rory Farquharson, raporton