"Gjëja më e bukur në at spektakël je ti o bukuri"/ Një bashkëshort si Getoari…(FOTO)

Postuar: 20/11/2017 - 13:49

Getoari është i dashuruar kokë e këmbë me Marinën dhe nuk heziton asnjëherë ta tregojë publikisht këtë ndjenjë. 

Nëse do t'i hedhim një sy fotove të Marinës në Instagram, do të lexojmë gjithmonë një koment me shumë dashuri nga bashkëshorti i saj.

Teksa Marina Vjollca kishte publikuar një foto të saj para fillimit të spektaklit "C'est la vie", Getoari i ka lënë një koment ku shkruan:

"Gjeja me e bukur ne at spektakel je ti o bukuri."

maro.png

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili është rikthyer së fundmi në muzikë me projektin e ri "T'iqja".

Këngëtari dhe kompozitori i njohur, Flori Mumajesi, në një postim në Instagram ka shpërthyer ndaj këngëtarit grek Notis Sfakianakis, i ci

Ai është një nga reperat që është bërë i njohur falë këngëve dhe bashkëpunimeve që ka bërë me shumë këngëtarë të njohur, ku të fundit për

Këngëtarja e njohur Ledina Çelo prej disa kohësh i ka munguar publikut me projekte të reja muzikore, megjithatë ajo qëndron shpesh aktive

I ka çmendur ndjekësit në rrjetet sociale me postimin e fundit modelja Françeska Jaçe, ish-banore e Big Brother Albania.

Dy pjesëtarët e grupit “West Side Family” Landi Hysi dhe Armir Shahini, ishin të ftuarit e Rudina Magjistarit të premten në emisionin e s

Disa ditë më parë në media është shkruar se Luana Vjollca dhe Bujar Qamili janë duke planifikuar të bëjnë një bashkëpunim mes tyre.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri do të bëhet nënë shumë shpejt, dhe gjithashtu ka menduar të rikthehet në muzikë.

   Alketa Vejsiu është një prej femrave më të komentuara në Shqipëri për sukseset që ka arritur, ku partneri i saj ka qenë mbështetësi më

   Kënga e saj e fundit titullohet ‘Të dua’.