Grupi i famshëm i viteve 90-të drejt ribashkimit

Postuar: 13/11/2017 - 21:23

   Grupi i famshëm Spice Girls do të jetë serish bashkë vitin e ardhshëm. Pesë pjesëtaret, përfshirë edhe Victoria Beckham, janë të gatshme të ribashkohen për publikimin e një albumi.

Ka qenë Mel C e cila ka punuar në fshehtësi me themeluesin e Spice Grils, Simon Fuller gjatë muajve të fundit për të risjellë Beckham, Mel B, Emma Bunton dhe Geri Horner.

Një burim për The Sun tha: “Ato kanë filluar bisedimet që në verë dhe në fund ranë dakort të ribashkoheshin. Vajzat do të punojnë së bashku në një seri projektesh, ku përfshihet edhe një album i ri”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Nga studio e Top Show këngëtarja Miriam Cani ka pohuar se pauza prej më shumë se 2 vitesh nga skena ka qënë për shkak të vajzës së saj

   Kantautori i njohur Pirro Çako ishte i ftuar në koncertin operistik të Migena Gjatës, motrës së madhe të Elvana Gjatës.

   “Kapitenët” është një program interesant, i cili tregon për jetën private të futbollistëve, duke u fokusuar kryesisht tek të dashurat

   Pasi lajmëroi divorcin pak javë më parë nga babai i djalit të saj Gabriel, një nga personazhet më simpatikë të showbizit shqiptar ka r

Aktori i famshëm turk, Kivanç Tatlitug, po punon së fundmi për një serial të ri, xhirimet e së cilit po mbahen në qytetin bregdetar të Ka

Ndarja nga jeta e kompozitorit të njohur shqiptar Aleksandër Lalo, në moshën 68-vjeçare ishte humbje e madhe për artin shqiptar.

Tashmë është e konfirmuar se një nga çiftet më simpatik në showbiz-in shqiptar është këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe futbollisti, Alban Ho

Një tufë me lule, të cilën këngëtarja e ka publikuar në profilin e saj në Instagram, është bërë shkak që gjatë ditës së sotme të qarkullo

   Anna Gjebrea ka treguar se është duke ecur në hapat e të atit. 

   Gjatë verës, një një prej plazheve të jugut, këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Olta Boka është kapur në momente intime me partne