Habit Kastro Zizo: Do bëhem gay

Postuar: 14/06/2018 - 09:24

Këngëtari Kastro Zizo njihet për natyrën e tij pa komplekse dhe të drejtpërdrejtë për të thënë atë që dëshiron. Deklarata që bëri në intervistën për "Fun Day" i ka habitur të gjithë.

I pyetur nëse i ka shkruar ndonjëherë të dashurës letra dashurie, ai ktheu një përgjigje që u bë virale si dhe shkaktoi të qeshura në studio.

Kastro Zizo: Pse mi ça jam unë, jam ndonjë borzilok unë? Patjetër mi.

Fatma Methasani: Vallahi ti bësh këngë çajit dhe jo të dashurës, dyshoj.

Kastro Zizo: Kam bërë aq shumë këngë për femrat sa po mendoja dy vjet të bëhem gay fare. Kot, gjendje. 2018-2020 po rri gay ca kohë, meqë është trend.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Jemi mësuar që ta shohim të kuruar deri në detaje në çdo dalje të saj publike, apo edhe në çdo fotografi që ajo poston në rrjetet sociale

Aktorja e famshme Heather Locklear është dërguar në spital për një vlerësim psikik pasi tentoi të vriste veten.

Format e saj trupore janë më së miri, por pavarësht kësaj edhe Lori Hoxha ka vendosur të mbajë dietë dhe në disa foto në Instastoryt zbul

XXXTentacion, një nga artistët më popullorë të repit në SHBA është vrarë në Florida me disa plumba pistolete.

Robert Berisha, kunati i këngëtares Tuna ka konfirmuar para pak javësh se nuk flet me të, por kjo gjë nuk ndikon në marrëdhënien me vëlla

   Rokeri shqiptar, Eugent Bushpepa u bë i njohur për publikun me flokë të gjata dhe me stilin e tij të vecantë.

   Me flokë të shkurtra e balluke, kjo është Irina e re, pamje me të cilën tani dhe më pas do të kemi rastin ta shohim.

   Moderatorja Alketa Vejsiu është duke shijuar disa ditë pushimi në një vend ekzotik.

Johnny Depp anulon të gjitha konferencat për shtyp dhe daljet e tij në media.