I lidhur me Ilda Bejlerin? Deputeti pranon se do ta zgjidhte për një fundjavë

Postuar: 21/01/2018 - 10:45

Kohët e fundit në mediat shqiptare është përfolur për një lidhje të gazetares sportive Ilda Bejleri me deputetin e Partisë Demokratike Klevis Balliu. Ky i fundit i ftuar në emisionin ‘Mos i fol shoferit’ nga Rudina Dembacaj nuk ka pranuar të japë detaje nga jeta personale.

“Për mua disa gjëra duhet të mbeten personale. Nuk besoj që ka interes njeri të dijë”, tha ai.

28-vjeçari më pas insistoi dhe deklaroi se jeta e tij personale nuk do të bëhet objekt për mediat. Deputeti i PD-së gjithashtu shtoi se ende është shumë i ri për t'u martuar, por do donte një familje të vogël me një djalë dhe një vajzë.

Pavarësisht të gjithave, një pyetje e moderatores bëri që Balliu të zërë në gojë emrin e gazetares së sportit me të cilën përflitet se është në një lidhje.

“Tre emra të femrave të ekranit që do zgjidhja për të kaluar një fundjavë? Ilda Bejleri, Nevina Shtylla dhe Marina Vjollca.”

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Aktorja e famshme amerikane Renee Zellweger rikthehet pas 24 vitesh në një seri televizive.

Në puntatën e djeshme tek “Sekretet e Portokallisë” moderatorja e dashur për publikun Xhemi Shehu, na ka treguar se e dashuron punën e sa

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka udhëtuar drejt Skocisë së fundmi dhe ka ndarë me të gjithë ndjekësit, disa nga eksperiencat e saj.

Ka nisur me nota humori intervista mes aktorit të Portokallisë Rezart Veleshnja në studion verore të ABC News dhe gazetarit Eni Shehu.

Reperi shqiptar Stresi ka qenë mbrëmjen e kaluar i pranishëm në dasmën e vajzës së deputetit të LSI-së, Agron Çela.

Gazetarja dhe spikerja e ‘Abc News’, Viol Xhafaj, duket se pas 8 vitesh ka vendosur të largohet nga televizioni ku u rrit profesionalisht

Vetëm pak ditë më parë modelja e famshme Cara Delevingne është kapur mat me të dashurën e re.

Vetëm pak ditë më parë, një nga trashëgimtaret e Top Channel-it, Sara Hoxha, u lidh në martesë me moderatorin Ledion Liço.

Aktorja e famshme botërore, me prejardhje shqiptare, Eliza Dushku, mbrëmë është martuar në një ceremoni private.

Pas emërimit në postin e rëndësishëm si sekretare e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, ish-deputetja e Partisë Demokratik