Jul Deda për Gent Zenelajn: Unë flas për të, ai refuzon...

Postuar: 18/02/2018 - 14:40

   Shumë i diskutuar ka qenë raporti mes Julian Dedës dhe Gentian Zenelaj.

Nëse vite më parë ata ishin bashkë në një skene, sot nuk kanë asnjë komunikim. I ftuar në programin e moderatorit Ermal Peçi “Një kat më lart” Juli tregoi se ndryshe nga ai që flet për Gentin, sipas burimeve që ka, Genti vepron ndryshe.

“Ka një problem. Unë gjithmonë përgjigjem për Gentin. Ai i thotë më përpara gazetarëve mos më pyesni. E kam informacion nga brenda, ai refuzon.”- tha Juli.

Ironike, por të dy janë edhe komshinj dhe nuk komunikojnë me njëri-tjetrin. Ermali i drejtohet nëse ka diçka për ti thënë Gentit teksa Juli e ka gati përgjigjen. Çfarë? /In Tv

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Rokeri shqiptar, Eugent Bushpepa u bë i njohur për publikun me flokë të gjata dhe me stilin e tij të vecantë.

   Me flokë të shkurtra e balluke, kjo është Irina e re, pamje me të cilën tani dhe më pas do të kemi rastin ta shohim.

   Moderatorja Alketa Vejsiu është duke shijuar disa ditë pushimi në një vend ekzotik.

Johnny Depp anulon të gjitha konferencat për shtyp dhe daljet e tij në media.

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar këngën e saj më të fundit me titull “Do ta luj”.

Eli Fara ka qenë një ndër personazhet që ka qenë e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”.

Ish-bashkëshortes së futbollistit shqiptar i cili luan me skuadrën e Zvicrës, mbrëmjen e kaluar i është dashur të komentojë performancën

Viti 2018 është viti i dasmave për familjen mbretërore.

William Levy është një ndër aktorët më të dashur për publikun, sidomos për femrat.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa do të zhvillojë një koncert në Prishtinë në 10 gusht të këtij viti, ndërsa janë publikuar edhe çm