Këngëtari i njohur baba për herë të dytë

Postuar: 18/02/2018 - 17:07

   Adam Levine dhe Behati Prinsloo janë bërë prindër për herë të dytë. Këngëtari britanik i grupit “Maroon 5” dhe engjëlli i “Victoria Secret’s”, u bënë prindërit e një vajze që e kanë pagëzuar me emrin, Joy Greys.

Çifti u martua në vitin 2014 ndërsa dy vjet më vonë u bë baba i vajzës, Daddy Rose gjersa këtë vit do të festojnë përvjetorin e tyre të katër të kurorëzimit.

Biondina bukuroshe është e vetmja femër që arriti t’i rrëmbejë zemrën e artistit ndër më të kërkuarit në botën e show bizit ndërkombëtar. Adam Levine kujtojmë se është duke punuar në albumin e ri me anëtarët e bendit, të cilin do ta nxjerrin në shtije gjatë fundit të vitit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Çdo moderatori i ndodh që të ketë një moment të sikletshëm gjatë punës së tij apo të ngatërrojë fjalët kur ngjitet në skena për të prezan

Yjet e "Game of Thrones", Kit Harrington dhe Rose Leslie i kanë dhënë fund beqarisë.

Mbrëmjen e djeshme stilistja me famë botërore, Elisabetta Franchi ka publikuar në faqen e saj zyrtare në “Instagram” foton e këngëtares s

Xhensila Myrtezaj po shijon ditët e fundit të shtatzënisë.

Pas zbulimit në Durrës të një shume të konsiderueshme parash ka reaguar në mënyren e tij edhe aktori i humorit, Gentian Zenelaj.

   Këngëtarja dhe sipërmarrësja Rezarta Shkurta, e cila është bërë shumë e njohur edhe si nusja e nipit të diktatorit Enver Hoxha, është

   Kjo periudhë ka qenë mjaft e ngarkuar për koreografin e njohur shqiptar Albi Nako. 

Me rreth 2 milionë ndjekës në Instagram, Enca është personazhi shqiptar më i famshëm në rrjetet sociale.</body></html>

“Top Arena” në Top Channel nuk është vetëm një emision sportiv, por aty flitet më shumë se kaq dhe spektakli është i garantuar.

Ndoshta shumë prej jush nuk e mbajnë mend por Anjeza Maja vite më parë ka qenë moderatore sporti.