Kërcënohet Noizy!

Postuar: 22/03/2018 - 22:39

   Ditët e fundit reperi Fero, ishte një ndër personat më të komentuar dhe më të përfolur nga mediat. Reperi nga Kosova mbrëmjen e së martës është ndeshur me një situatë aspak të këndshme pasi është dhunuar nga katër persona.

Ngjarja ndodhi në një qendër tregtare në Prishtinë, kur reperi ishte duke dalë nga kinemaja. Ditën e sotme ngjarja ka marrë një tjetër rrjedhë, pasi dikush është munduar të kërcënojë reperin më të famshëm shqiptar, Noizy-n.

Një nga komentuesit i ka shkruar reperit, pasi ky i fundit kishte publikuar një foto në rrjetin social Instagram,

“Mas Feros e ke radhën ti”, mesa duket Noizyt nuk i ka pëlqyer aspak kjo gjë dhe ja ka kthyer menjëherë komentin duke e lënë më “gisht në gojë”.

“Fshi buzët se i ke me qumësht”- ia ka kthyer Noizy komentuesit, i cili pas pak e ka fshirë komentin.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Të gjithë i kujtoni hitet e para të Noizy-t, "Malet e Dibrës", "Histori e gjatë", "Jena mbretër", "Mr.

Seriali "Rebelët" ka qenë një ndër më të ndjekurit vite më parë dhe që tërhoqi vëmendjen e të gjithë teleshikuesve me historinë e një gru

Tashmë është zyrtare, Dua Lipa do të këndojë kolonën zanore të filmit "James Bond", në hapat e gjigandëve të muzikës botërore.

Këngëtarja Arilena Ara ka festuar dje 20-vjetorin e ditës së lindjes me një festë madhështore.

Në puntatën e fundit të Top Arena, Edi Manushi dhe partnerja e tij e re, Fjoralba Ponari, u vunë përballë njëri-tjetrit për të zbuluar çf

Ditën e sotme këngëtari i grupit West Side Family, Landi Hysi, ka festuar ditëlindjen.

Vajza e ish-presidentit të Shtëpisë së Bardhë, Barack Obama, Malia, ka shkëmbyer puthje në rrugët e Parisit me Rory Farquharson, raporton

   Albërie Hadërgjonaj njihet si një ndër këngëtaret shqiptare më pa komplekse.

   Rita Ora ka përshëndetur fansat me foto topless nga dhoma e hotelit.

   Këngëtari dhe kantautori i njohur dhe mjaft i dashur për publikun, Flori Mumajesi ka befasuar të gjithë fansat e tij gjatë ditës së so