Landi i WSF feston ditëlindjen, dhurata speciale e kryeministrit Rama (FOTO)

Postuar: 17/07/2018 - 18:43

Ditën e sotme këngëtari i grupit West Side Family, Landi Hysi, ka festuar ditëlindjen. Që në orët e para të mëngjesit ai ka marrë urime, dhurata dhe lule. 

Një dhuratë speciale për këngëtarin ka qenë ajo e kryeministrit Edi Rama, i cili i ka dhuruar një shishe verë. “Rrofsh e qofsh Edi Rama”, ka shkruar Landi në InstaStory duke e falenderuar.

Vite më parë kryeministri Edi Rama ka bashkëpunuar me grupin West Side Family në dy projekte muzikore ‘Tirona’ dhe ‘Çohu’.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Floriana Garo ka rrëfyer në emisionin “Pushime on Top” jetën si mama, historinë e dashurisë me avokatin e njohur në Zvicër dhe planet

   Aktori i njohur i humorit Agron Llakaj ka dhënë përmes një postimi mjaft të ndjerë në rrjete sociale lajmin se është bërë gjysh për të

   Këngëtarja e njohur, Elsa Lila prej kohësh është “zhdukur” nga ekranet televizive, por megjithatë mbetet një ndër më të dashurat për p

   Robert De Niro feston sot ditëlindjen e 75-të. ‘Talenti qëndron tek zgjedhjet’, kishte thënë një herë aktori dhe kishte të drejtë.

   Ata janë nga ciftet më të njohur të showbizit dhe aktualisht janë duke shijuar pushimet.

   Ndihma për të shpëtuar botën me Avengers ka ndihmuar Scarlett Johansson të bëhet aktorja më e paguar në botë, sipas revistës Forbes.

   Justin Bieber është emër që e hasim pothuajse çdo ditë në shtypin rozë.

Nuk ka asgjë të keqe të frymëzohesh nga dikush.

Matias Messi, vëllai i yllit të Barcelonës dhe Argjentinës, Lionel Messi, është dënuar për armëmbajtje pa leje.

Persona të paidentifikuar kanë qëlluar drejt reperit 50 Cent dhe 6ix9ine (emri i të cilit është Daniel Hernandez), teksa po xhironin një