Lori Hoxha tregon makinat super luksoze, Ilda Bejleri ka diçka për t’i thënë

Postuar: 15/05/2018 - 12:26

Lori Hoxha është një nga femrat më të lakuara në rrjetet sociale. 

Postimet e saj të njëpasnjëshme zgjojnë menjëherë reagime pasi nxjerrin në pah jetën luksoze që ajo bën.

Ndër postimet më të fundit të Lorit, u shfaqën disa super makina që ajo ka nën zotërim. Por ky postim ka tërhequr dhe vëmendjen e moderatores sportive Ilda Bejleri.

‘Je kaq sexyyy’ ka shkruar Ilda në postimin e Lorit. Por edhe Ilda nuk mbetet pas.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Jemi mësuar që ta shohim të kuruar deri në detaje në çdo dalje të saj publike, apo edhe në çdo fotografi që ajo poston në rrjetet sociale

Aktorja e famshme Heather Locklear është dërguar në spital për një vlerësim psikik pasi tentoi të vriste veten.

Format e saj trupore janë më së miri, por pavarësht kësaj edhe Lori Hoxha ka vendosur të mbajë dietë dhe në disa foto në Instastoryt zbul

XXXTentacion, një nga artistët më popullorë të repit në SHBA është vrarë në Florida me disa plumba pistolete.

Robert Berisha, kunati i këngëtares Tuna ka konfirmuar para pak javësh se nuk flet me të, por kjo gjë nuk ndikon në marrëdhënien me vëlla

   Rokeri shqiptar, Eugent Bushpepa u bë i njohur për publikun me flokë të gjata dhe me stilin e tij të vecantë.

   Me flokë të shkurtra e balluke, kjo është Irina e re, pamje me të cilën tani dhe më pas do të kemi rastin ta shohim.

   Moderatorja Alketa Vejsiu është duke shijuar disa ditë pushimi në një vend ekzotik.

Johnny Depp anulon të gjitha konferencat për shtyp dhe daljet e tij në media.

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar këngën e saj më të fundit me titull “Do ta luj”.