Marina Vjollca tejet joshëse, zbulon shtëpinë e saj luksoze (FOTO)

Postuar: 21/02/2018 - 13:07

Moderatorja Marina Vjollca ka publikuar pak minuta më parë një video në “Instastorie”, ku tregon edhe ambientet e shtëpisë së saj, një dubleks luksoz.

Mëngjesi i vonë”, shkruan ajo, duke treguar kështu që nuk ka shumë që është zgjuar nga gjumi.

Marina le të kuptohet se tashmë ajo dhe bashkëshorti i saj, Getoar Selimi, janë kthyer nga pushimet që bënë së fundmi në Zvicër.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Mesdita ishte vakti i mëngjesit sot për blogeren shqiptare. 

U kritikua nga i vëllai dhe Mustafa Nano, por tashmë vjen një reagim i befasishëm nga moderatorja sportive. 

Xhensila dhe Bes Kallaku e pranuan më në fund se janë në pritje të një fëmije.

   Kanë kaluar disa muaj që nga divorci i këngëtares së njohur Jonida Maliqit.

   Samanta Karavella është një nga këngëtaret shqiptare të përfolura për lidhje të mundshme, por siç duket ajo vendos ta mohojë diçka të

   Rudina Magjistari është sot një nga moderatoret e ekranit jo vetëm më të suksesshme, por edhe më jetëgjatë në ekran.

Prishja e miqësisë mes dy këngëtareve të njohura shqiptare, bëri jo pak bujë në median rozë vite më parë.

   Rita Ora momentalisht është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të suksesshme në botë.

   Valës së denoncimeve për ngacmime i është shtuar edhe Jennifer Lopez.

   Është padyshim një nga moderatoret më të dashura shqiptare.