Martohet Ricky Martin

Postuar: 11/01/2018 - 21:41

   Këngëtari Ricky Martin është zyrtarisht i martuar.

Jam më në fund një bashkëshort” ishin fjalët e Martin, në një intervistë për një media amerikane.

46-vjeçari dhe partneri i tij Jwan Yosef i kanë premtuar njëri tjetrit besnikëri.

Ata janë celebruar, por festa me shoqërinë dhe familjarët do të bëhet pas disa muajsh.

Kemi në plan të organizojmë një darkë zyrtare dhe më pas një festë të madhe”- ishin fjalët e këngëtarit nga Porto Riko.

Çifti Martin dhe Yosef janë parë për herë të parë së bashku në fillim të 2016, dhe e shpallën fejesën në përfundim të këtij viti.

Ricky Martin njihet si një nga ikonat që ka luftuar kundër homofobisë.  Disa nga këngët e tij më të famshme janë “Livin la vida Loca” dhe “Vente Pa Ca”, një hit veror që mori më shumë se 1 miliard klikime.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori i njohur si “The Rock”, Dwayne Johnson është bërë baba për herë të tretë. 

Ish-modelja nga Libofsha e Fierit, shumë e përfolur për lidhjen e saj treshe dhe ëndrrën për realizimin e "Principatës së Libofshës" ësht

Adrian Gaxha është artisti i njohur shqiptar që nuk komentohet shpesh në faqet rozë, por intervista e tij e fundit tregon një anë që nuk

   Një nga çiftet më të përfolura që mbahen mend edhe pas vitesh nga ndarja, janë moderatorja Luana Vjollca dhe këngëtari Adrian Gaxha. 

   Moderatorja Alketa Vejsiu është një nga femrat më të admirueshme dhe përveçse moderatore është dhe një biznesmene e suksesshme.

   Këngëtarja Rezarta Shkurta ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet më provokuese se asnjëherë.

Kompania e hidrokarbureve “Gulf” ka shpallur falimentimin, duke bërë kështu që qindra qytetarë të bien pre e mashtrimit me tollonat e naf

Një ditë më parë, aktori i njohur i humorit Bes Kallaku ishte pjesë e rubrikës "Për drekë me mua" në emisionin "E diela shqiptare", ku pe

Reperi i famshëm amerikan Marshall Mathers, i njohur me emrin e skenës Eminem, festoi 10 vjetorin që nuk ka pirë alkool. 

   Ajo shquhet për format e saj provokuese dhe gjithashtu për pozat seksi.