Modelja e famshme shqiptare martohet me fustan të... zi! (FOTO)

Postuar: 12/12/2017 - 22:03

   Modelja me origjinë shqiptare Anxhela Martini është lidhur në martesë me të dashurin e saj rumun Dragos Savulescu.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë dhëndri i cili ka publikuar në rrjete sociale foto nga ceremonia në Las Vegas. 

Në këto foto e shohim Anxhelën jo si një nuse të zakonshme, por e veshur me të zeza dhe krejtësisht transparente.

“Sapo u martova mbrëmjen e kaluar me gruan me seksi në botë! Krejt jashtë traditës dhe shumë e çmendur. Jeta është kaq e bukur dhe e mrekullueshme,”- përfundon Dragos. 

Anxhela dhe i dashuri i saj ndodheshin se bashku me këngëtaren Bleona Qereti në Las Vegas, e cila me siguri ka asistuar në dasmën e mikes së saj të ngushtë. Gjithashtu edhe Anxhela ka publikuar foto nga dasma në rrjete sociale ku ka treguar sa e lumtur ndihet nga ky hap.

"U martova mbrëmjen që shkoi me burrin e ëndrrave të mia! Jeta jonë është një film që ne guxojmë ta jetojmë siç duam! Pa tradita, kaq çmendurisht,”- përfundon modelja seksi. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Rita Ora ka përshëndetur fansat me foto topless nga dhoma e hotelit.

   Këngëtari dhe kantautori i njohur dhe mjaft i dashur për publikun, Flori Mumajesi ka befasuar të gjithë fansat e tij gjatë ditës së so

Moderatori Edi Manushi do të largohet përfundimisht nga emisioni ‘Procesi sportiv’.

Aktorja e njohur turke, njëkohësisht këngëtare, është dënuar me 11 muaj dhe 20 ditë burg për shkak të fyerjes që i ka bërë presidentit tu

Ditën e djeshme u mbajt ndeshja finale e Kampionatit Botëror të futbollit, ku Franca shënoi kundër Kroacisë, duke u shpallur Kampione e b

Era Istrefi performoi përkrah këngëtarëve me famë botërore Will Smith dhe Nicky Jam, në finalen e Kupës së Botës.

Muajin e kaluar, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa dhanë lajmin e bukur se së shpejti do të bëhen

   Babai i dukeshës Meghan Markle, Thomas Markle ka thënë se ka frikë se dukesha e Sussex-it është 'e tmerruar' në rolin e saj të ri dhe

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi do të performojë në finalen e Kupës së Botës Rusi 2018 shoqëruar nga Will Smith dhe Nicky Jam.

Në puntatën e fundit të "Thumb" për këtë sezon ka qenë e ftuar Filloreta Raçi, e cila ka treguar detaje të reja nga jeta personale dhe pr