Modelja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të dytë

Postuar: 23/05/2018 - 21:55

   Qe nga momenti kur mësoi se ishte shtatzënë, Emina Cunmulaj nuk i kurseu fotot dhe eksperiencën e saj si nënë në rrjetet sociale. Emina Çunmulaj pas 9 muaj pritje është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka sjellë në jetë vogëlushen, të cilën e ka pagëzuar me emrin, Mia Soraya. Lajmin e ka dhënë vet modelja shqiptare që jeton në SHBA më anë të një postimi në Instagram ku shkruante: “Kush e drejton botën? Femrat! Mirë së erdhe mes nesh vogëlushe, Mia Soraya Nazarian! Mami, babi dhe Ella Faria të duan shumë!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Jemi mësuar që ta shohim të kuruar deri në detaje në çdo dalje të saj publike, apo edhe në çdo fotografi që ajo poston në rrjetet sociale

Aktorja e famshme Heather Locklear është dërguar në spital për një vlerësim psikik pasi tentoi të vriste veten.

Format e saj trupore janë më së miri, por pavarësht kësaj edhe Lori Hoxha ka vendosur të mbajë dietë dhe në disa foto në Instastoryt zbul

XXXTentacion, një nga artistët më popullorë të repit në SHBA është vrarë në Florida me disa plumba pistolete.

Robert Berisha, kunati i këngëtares Tuna ka konfirmuar para pak javësh se nuk flet me të, por kjo gjë nuk ndikon në marrëdhënien me vëlla

   Rokeri shqiptar, Eugent Bushpepa u bë i njohur për publikun me flokë të gjata dhe me stilin e tij të vecantë.

   Me flokë të shkurtra e balluke, kjo është Irina e re, pamje me të cilën tani dhe më pas do të kemi rastin ta shohim.

   Moderatorja Alketa Vejsiu është duke shijuar disa ditë pushimi në një vend ekzotik.

Johnny Depp anulon të gjitha konferencat për shtyp dhe daljet e tij në media.