Moderatorja shqiptare: Ky është Shën Valentini më i trishtë....

Postuar: 12/02/2018 - 13:27

Për pak ditë të gjithë çiftet dhe të gjithë të dashuruarit do të festojnë festën e tyre, Shën Valentinin.

Edhe pse të tjerët mund të jenë beqarë, sërish mund të gëzojnë nga atmosfera e dashurisë që sjell kjo festë… të gjithë përveç Kiara Titos.

E ftuar në emisionin Thumb të Aulonës dhe Fatmës, Kiara ka treguar se ky do të jetë Shën Valentini më i trishtë që do të ketë ndonjëherë.

"Ky është Shën Valentini më i trishtë… sepse më kanë bërë të lidhur me Butrintin", – tregoi Kiara me humor.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Dy yjet e muzikës botërore, Rita Ora e Dua Lipa kanë shkëlqyer në tapetin e kuq të ndarjes së çmimeve Brit Awards, ngjarje kjo që po m

   Dua Lipa ka rrëmbyer dy çmime në Brit Awards.

“Artistja më e mirë debutuese” është çmimi i dytë që Dua Lipa rrëmbeu sonte.

   Aktorja e Hollywoodit Angelina Jolie është shfaqur mjaft e dobësuar në ceremoninë e çmimeve Bafta në Londër.

Këngëtarja Rita Ora është një ndër krenaritë e të gjithë shqiptarëve për suksesin dhe famën që ka arritur në mbarë botën.

Menjëherë pas martesës së këngëtares shqiptare Adelina Tahiri me një ndër avokatët më të pasur në Maqedoni, është aluduar se është shtatz

Aktori i njohur Albano Bogdo është një ndër personazhet i cili jetën e tij private e ka mbajtur larg vëmendjes mediatike.

Alban Skënderaj, një ndër këngëtarët më të dashur për të gjithë brezat në Shqipëri, ka një repertor lehtësisht të identifikueshëm dhe nje

Moderatorja Marina Vjollca ka publikuar pak minuta më parë një video në “Instastorie”, ku tregon edhe ambientet e shtëpisë së saj, një du

Kthehet në mollë sherri mes këngëtares Rezarta Shkurta dhe gazetares Dalina Buzi, fotoja që publikoi një ditë më parë nusja e nipit të En