Ndarja e Jonida Maliqit nga bashkëshorti biznesmen, del në shitje vila luksoze 800 mijë € (FOTO)

Postuar: 17/03/2018 - 22:32

   Kanë kaluar disa muaj që nga divorci i këngëtares së njohur Jonida Maliqit. Pas ndarjes nga biznesmeni Gentian Prizreni, çifti raportohet se ka vendosur që të nxjerrë në shitje vilën në të cilën kanë jetuar bashkë.

Duke qenë se të dy njihen për shpenzimet marramendëse, edhe shtëpia ku kanë jetuar është një luks.

Ajo ndodhet pranë stadiumit “Qemal Stafa” me një sipërfaqe prej 230 m2+150 m2 verandë dhe 2 garazhe. Shtëpia raportohet se ka dalë në shitje me një vlerë prej 800 mijë euro.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Për këngëtaren Aurela Gaçe, dita e sotme është një nga më të rëndësishmet, pasi motra e saj feston ditëlindjen.

Të gjithë i kujtoni hitet e para të Noizy-t, "Malet e Dibrës", "Histori e gjatë", "Jena mbretër", "Mr.

Seriali "Rebelët" ka qenë një ndër më të ndjekurit vite më parë dhe që tërhoqi vëmendjen e të gjithë teleshikuesve me historinë e një gru

Tashmë është zyrtare, Dua Lipa do të këndojë kolonën zanore të filmit "James Bond", në hapat e gjigandëve të muzikës botërore.

Këngëtarja Arilena Ara ka festuar dje 20-vjetorin e ditës së lindjes me një festë madhështore.

Në puntatën e fundit të Top Arena, Edi Manushi dhe partnerja e tij e re, Fjoralba Ponari, u vunë përballë njëri-tjetrit për të zbuluar çf

Ditën e sotme këngëtari i grupit West Side Family, Landi Hysi, ka festuar ditëlindjen.

Vajza e ish-presidentit të Shtëpisë së Bardhë, Barack Obama, Malia, ka shkëmbyer puthje në rrugët e Parisit me Rory Farquharson, raporton

   Albërie Hadërgjonaj njihet si një ndër këngëtaret shqiptare më pa komplekse.

   Rita Ora ka përshëndetur fansat me foto topless nga dhoma e hotelit.