Ndodh edhe kështu/ Hermesi interviston ish-të fejuarën, ajo i përmend bionden

Postuar: 06/12/2017 - 14:42

Hermesi dhe ish-e fejuara e tij Anxhelina Lalaj janë gjendur përballë njëri-tjetrit. Anxhela ka qenë e ftuara e tij në rubrikën ‘Në çantën e…’ në emsionin Ditë e Re.

Ata i dhanë fund lidhjes së tyre vetëm 6 muaj më parë dhe ndarja e tyre u komentua gjerësisht në mediat rozë.

Për sa i përket jetës së saj private Anxhela ështe treguar mjaft diskrete. E pyetur nga Hermesi nëse është dikush që ka zënë tashmë vendin e tij, e gjendur përballë ish të fejuarit, ajo është shprehur se nuk ka dëshirë që të flasë për ketë temë.

Ndërsa vetë ‘Zogu i Tiranës’ është shprehur nuk është në një lidhje pasi e ka pasur të vështirë ndarjen nga fotomodelja dhe vazhdon të mbajë akoma foto e saj në telefon. Anxhela nga ana tjetër i ka kujtuar Hermesit diçka

Anxhelina Lalaj: Po ajo bondja tjetër ku është? Mezi prite të ndahesh nga mua dhe bëre foto në shtrat me tjetrën?

Hermes Nikaj: U mërzite ti zemër?

Anxhelina Lalaj: Pse thua që nuk ka? Që nuk është dikush tjetër me ty? Tregohu pak më i sinqertë

Hermes Nikaj: Jo realisht jam vetëm. Sa të kam dashur ty nuk besoj të dua asnjë femër tjetër dhe akoma je pika ime e dobët.

Anxhelina Lalaj: Pse u ndave nga ajo.

Hermes Nikaj: Sepse e kisha akoma mendjen tek ty.

Pavarësisht ndarjes të dy e kujtojnë njëri-tjetrin dhe vazhdojnë që të mbajnë foto e përbashkëta në telefon.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Dy yjet e muzikës botërore, Rita Ora e Dua Lipa kanë shkëlqyer në tapetin e kuq të ndarjes së çmimeve Brit Awards, ngjarje kjo që po m

   Dua Lipa ka rrëmbyer dy çmime në Brit Awards.

“Artistja më e mirë debutuese” është çmimi i dytë që Dua Lipa rrëmbeu sonte.

   Aktorja e Hollywoodit Angelina Jolie është shfaqur mjaft e dobësuar në ceremoninë e çmimeve Bafta në Londër.

Këngëtarja Rita Ora është një ndër krenaritë e të gjithë shqiptarëve për suksesin dhe famën që ka arritur në mbarë botën.

Menjëherë pas martesës së këngëtares shqiptare Adelina Tahiri me një ndër avokatët më të pasur në Maqedoni, është aluduar se është shtatz

Aktori i njohur Albano Bogdo është një ndër personazhet i cili jetën e tij private e ka mbajtur larg vëmendjes mediatike.

Alban Skënderaj, një ndër këngëtarët më të dashur për të gjithë brezat në Shqipëri, ka një repertor lehtësisht të identifikueshëm dhe nje

Moderatorja Marina Vjollca ka publikuar pak minuta më parë një video në “Instastorie”, ku tregon edhe ambientet e shtëpisë së saj, një du

Kthehet në mollë sherri mes këngëtares Rezarta Shkurta dhe gazetares Dalina Buzi, fotoja që publikoi një ditë më parë nusja e nipit të En