Operacionet plastike po i rrezikojnë karrierën, "Hyrrem" merr vendimin drastik

Postuar: 14/06/2018 - 10:56

Pas transformimit që pësoi në sajë të operacioneve plasitke, aktorja e famshme turke Myriem Uzerli e njohur nga publiku shqiptar për rolin e saj të "Hyrremit" në telenovelën "Sulejmani i Madhërishëm", ka marrë një vendim të rëndësishëm.

Ajo ka vendosur të kthehet në gjendjen e saj natyrore për shkak se rrezikohet karriera e saj. Pas ndërhyrjeve në fytyrë, buzë, mollzat e sy, Meriem është kritikuar shumë nga fansat e saj dhe producentët e filmave.

Timur Savci paralajmëroi aktoren: "Është për të ardhur keq, rregullo fytyrën." Sipas mediave turke ajo do të shkojë në Stamboll të takojë mjekun e saj për tu kthyer në gjendjen natyrore.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Jemi mësuar që ta shohim të kuruar deri në detaje në çdo dalje të saj publike, apo edhe në çdo fotografi që ajo poston në rrjetet sociale

Aktorja e famshme Heather Locklear është dërguar në spital për një vlerësim psikik pasi tentoi të vriste veten.

Format e saj trupore janë më së miri, por pavarësht kësaj edhe Lori Hoxha ka vendosur të mbajë dietë dhe në disa foto në Instastoryt zbul

XXXTentacion, një nga artistët më popullorë të repit në SHBA është vrarë në Florida me disa plumba pistolete.

Robert Berisha, kunati i këngëtares Tuna ka konfirmuar para pak javësh se nuk flet me të, por kjo gjë nuk ndikon në marrëdhënien me vëlla

   Rokeri shqiptar, Eugent Bushpepa u bë i njohur për publikun me flokë të gjata dhe me stilin e tij të vecantë.

   Me flokë të shkurtra e balluke, kjo është Irina e re, pamje me të cilën tani dhe më pas do të kemi rastin ta shohim.

   Moderatorja Alketa Vejsiu është duke shijuar disa ditë pushimi në një vend ekzotik.

Johnny Depp anulon të gjitha konferencat për shtyp dhe daljet e tij në media.