Pa të brendshme në palestër, këngëtarja "çmend" fansat

Postuar: 20/01/2018 - 17:11

   Me siguri qëllimi i saj ishtë të tregonte se e ka marrë seriozisht palestrën, por Eni Koçi ka postuar disa foto që u kanë vënë zjarrin rrjeteve sociale.

Edhe pse ka linja perfekte, ajo nuk i ka ndalur ushtrimet dhe publikon vazhdimisht imazhe të reja nga palestra.

Së fundmi, ajo postoi një foto në të cilën shfaqet me veshje sportive, por një detaj që bie në sy është se këngëtarja nuk kishte veshur të brendshme.

“Është e vështirë ta mundësh një person që asnjëherë nuk heq dorë”, ka qenë mbishkrimi poshtë fotos.

Nuk e vemë në dyshim dedikimin e Enit ndaj palestrës, por mos duhet t'i kujtojë dikush se ka harruar të veshë diçka.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ka nisur me nota humori intervista mes aktorit të Portokallisë Rezart Veleshnja në studion verore të ABC News dhe gazetarit Eni Shehu.

Reperi shqiptar Stresi ka qenë mbrëmjen e kaluar i pranishëm në dasmën e vajzës së deputetit të LSI-së, Agron Çela.

Gazetarja dhe spikerja e ‘Abc News’, Viol Xhafaj, duket se pas 8 vitesh ka vendosur të largohet nga televizioni ku u rrit profesionalisht

Vetëm pak ditë më parë modelja e famshme Cara Delevingne është kapur mat me të dashurën e re.

Vetëm pak ditë më parë, një nga trashëgimtaret e Top Channel-it, Sara Hoxha, u lidh në martesë me moderatorin Ledion Liço.

Aktorja e famshme botërore, me prejardhje shqiptare, Eliza Dushku, mbrëmë është martuar në një ceremoni private.

Pas emërimit në postin e rëndësishëm si sekretare e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, ish-deputetja e Partisë Demokratik

   Floriana Garo ka rrëfyer në emisionin “Pushime on Top” jetën si mama, historinë e dashurisë me avokatin e njohur në Zvicër dhe planet

   Aktori i njohur i humorit Agron Llakaj ka dhënë përmes një postimi mjaft të ndjerë në rrjete sociale lajmin se është bërë gjysh për të

   Këngëtarja e njohur, Elsa Lila prej kohësh është “zhdukur” nga ekranet televizive, por megjithatë mbetet një ndër më të dashurat për p