Pas ndërhyrjes në zemër, Schwarzenegger rrëfen vështirësitë

Postuar: 13/04/2018 - 19:05

   Muajin e kaluar aktori i famshëm Arnold Schwarzenegger bëri një ndërhyrje në zemër. Ky lajm u bë publik nga zëdhënësi i tij Daniel Ketchell. Ndërhyrja ishte e vështirë, por fatmirësisht rezultoi e suksesshme.

Në një video të postuar në Instagram aktori ka folur rreth shëndetit të tij, si dhe ka falënderuar fansat për shqetësimin dhe mbështetjen e tyre.

Schwarzenegger gjatë rrëfimit tregoi se ende nuk e ka marr veten dhe se i duhet akoma kohë për t`u shëruar. Ai po kalon ende vështirësi me shëndetin e tij, pasi nuk ka kaluar shumë kohë nga operacioni.

“Ju falënderoj të gjithëve për mbështetjen. Dua të dini se ndihem më mirë tani, por ende nuk jam shëruar, më duhet edhe disa kohë që ta them këtë”, është shprehur ai për fansat.

Shpresojmë që aktori ta rimarrë veten shumë shpejt dhe ta shohim në formë si më parë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e djeshme u mbajt ndeshja finale e Kampionatit Botëror të futbollit, ku Franca shënoi kundër Kroacisë, duke u shpallur Kampione e b

Era Istrefi performoi përkrah këngëtarëve me famë botërore Will Smith dhe Nicky Jam, në finalen e Kupës së Botës.

Muajin e kaluar, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa dhanë lajmin e bukur se së shpejti do të bëhen

   Babai i dukeshës Meghan Markle, Thomas Markle ka thënë se ka frikë se dukesha e Sussex-it është 'e tmerruar' në rolin e saj të ri dhe

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi do të performojë në finalen e Kupës së Botës Rusi 2018 shoqëruar nga Will Smith dhe Nicky Jam.

Në puntatën e fundit të "Thumb" për këtë sezon ka qenë e ftuar Filloreta Raçi, e cila ka treguar detaje të reja nga jeta personale dhe pr

Në Shqipëri ka një tendencë që të ketë një 'luftë' mes reperëve të cilët i dedikojnë 'disse' të shumta njëri-tjetrit, dhe një nga konflik

Aktorja e serialit mjaft të ndjekur në Shqipëri "Sulltani i madhërishëm", Meryem Uzerli, teksa po kalon disa ditë pushimi në Kroaci, ka n

Pas një sezoni të ngarkuar me punë, Luana Vjollca i ka lejuar vetes disa ditë pushime.

   Është një nga banoret më seksi që ka patur Big Brother dhe një fakt të tillë Rike Roçi e tregon në cdo dalje.