Pasi i dërgoi 118 mesazhe, ja si ju përgjigj bashkëshorti Fiori Dardhës!

Postuar: 18/02/2018 - 21:34

   Moderatoret e emisionit investigativ ‘Boom’ ishin të ftuarat e emisionit Thumb.

Fiori Dardha teksa tregoi detaje mbi sherrin me miken e saj Rozana Radi ka folur dhe për raportin e saj me bashkëshortin.

Ajo ka treguar se në mesin e dashurisë së madhe nuk mungojnë dhe grindjet.

Fiori tregoi se si një ditë theu rekord duke i dërguar 118 mesazhe bashkëshortit dhe përgjigjia e tij me siguri do acaronte çdo femër.

“Për aq kohë sa është “bashkësherri” siç e quaj unë jemi një çift i adhurueshëm. Më ka ndodhur një herë i kam dërguar 118 mesazhe. Dhe pas mesazhit të 118 më ka ardhur vetëm një togfjalësh përgjigje: “Po vij.” –ka treguar gazetarja e njohur.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa do të zhvillojë një koncert në Prishtinë në 10 gusht të këtij viti, ndërsa janë publikuar edhe çm

Shpesh herë Luana Vjollca bie pre e faqeve te meme-ve ne Instagram, por në të shumtat e rasteve ajo qëndron mospërfillëse.

Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Andi Lila, do të bëhet baba për herë të dytë.

Kohët e fundit lidhja e reperit Majk dhe bloggeres Melita Nushi është kthyer në qendër të mediave rozë.

Loja me marshmallow ka qenë një nga lojërat që të ftuarit e “Xing me Ermalin” kanë zhvilluar në Prezë.

Lajmi për arrestimin e koreografit të tv Klan, Albi Nako pak ditë më parë bëri bujë në rrjetet sociale.

“Vipat e bllokut” publikon çdo ditë foto të personazheve të njohur se si kanë qenë dhe si janë transformuar pas operacioneve plastike.

Përpara pak kohësh u përfol se prezantuesja Jonida Shehu do të fillonte një punë të re në televizionin “Klan Plus”, por më pas këto fjalë

   Këngëtares me origjinë shqiptare Bebe Rexha i është kushtuar një artikull prej një ndër mediave më prestigjioze botërore si BBC.

   Lëvizjet e personazheve të ekranit nëpër televizione kanë qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit në mediat online.