Pendohet Kelvi Kadilli, ndjesë publike Gerta Hetës, por Gerta...

Postuar: 12/12/2017 - 20:44

 Gjatë ditës së sotme pati një shpërthim në komente mes moderatorit Kelvi Kadilli dhe moderatores Gerta Heta.

Por pas disa komentesh ku Kelvi sulmoi Gertën, ai i ka fshirë ato duke publikuar një foto të Gertës dhe duke i kërkuar asaj ndjesë.

“Ndodh ndonjehere qe nga stresi kemi edhe shperthime mendova te te kerkoj falje publike meqe edhe shperthimin e kisha publik! Sorry... P.s per njerezit. Me ndodh edhe mua te keqkuptohem Peace!,”-përfundon Kelvi .

Por duket se Gerta nuk e ka marrë me sportivitet dhe shkruan: “Coje deri ne fund e thuaj qe nr me duhej per te prezantuar nje projekt te sezonit te ri ne Top. Ti ke keqkuptuar motren dhe fjalet qe i kam thene per ty dhe keqkuptime ndodhin por une e kam shume te veshtire te te fal. Ndoshta koha do e sheroje...,”,- përfundon moderatorja e njohur. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një foto e postuar nga këngëtari Flori Mumajesi në Instaram, ku shfaqej dora e tij dhe e një femre, e cila mbante në gisht një unazë,

   Beyonce & Jay Z kanë performuar mbrëmjen e shkuar në stadiumin “Allianz Riviera”, në Nice, Francë, para mijëra fansave.

   Për këngëtaren Aurela Gaçe, dita e sotme është një nga më të rëndësishmet, pasi motra e saj feston ditëlindjen.

Të gjithë i kujtoni hitet e para të Noizy-t, "Malet e Dibrës", "Histori e gjatë", "Jena mbretër", "Mr.

Seriali "Rebelët" ka qenë një ndër më të ndjekurit vite më parë dhe që tërhoqi vëmendjen e të gjithë teleshikuesve me historinë e një gru

Tashmë është zyrtare, Dua Lipa do të këndojë kolonën zanore të filmit "James Bond", në hapat e gjigandëve të muzikës botërore.

Këngëtarja Arilena Ara ka festuar dje 20-vjetorin e ditës së lindjes me një festë madhështore.

Në puntatën e fundit të Top Arena, Edi Manushi dhe partnerja e tij e re, Fjoralba Ponari, u vunë përballë njëri-tjetrit për të zbuluar çf

Ditën e sotme këngëtari i grupit West Side Family, Landi Hysi, ka festuar ditëlindjen.

Vajza e ish-presidentit të Shtëpisë së Bardhë, Barack Obama, Malia, ka shkëmbyer puthje në rrugët e Parisit me Rory Farquharson, raporton