"Pse playback o yllo?" Këngëtarja shqiptare thumbon Elvanën për koncertin?

Postuar: 11/02/2018 - 13:50

Në ditëlindjen e saj, më 3 shkurt këngëtarja e njohur Elvana Gjata mbajti në Tiranë koncertin e saj të parë recital.

Mbrëmjen e të shtunës në ekranin e Top Channel, u shfaq koncerti si një mini-dokumentar për karrierën e saj.

Elvana performoi "live" disa nga këngët e saj më të suksesshme. Nëse neve si audiencë e thjeshtë dhe jo profesioniste na u duk një koncert shumë i bukur, një këngëtare e njohur shqiptare mesa duket nuk e ka pëlqyer perfomancën e saj, shkruan class.

Ledina Çelo ka publikuar një foto në Instastory nga koncerti i Elvanës, dhe i shkruan "Pse playback o yllo".

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prishja e miqësisë mes dy këngëtareve të njohura shqiptare, bëri jo pak bujë në median rozë vite më parë.

   Rita Ora momentalisht është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të suksesshme në botë.

   Valës së denoncimeve për ngacmime i është shtuar edhe Jennifer Lopez.

   Është padyshim një nga moderatoret më të dashura shqiptare.

   Sipas website Radar Online, Angelina Jolie është në një lidhje dashurie me kolegun Garret Hedlund.

   Ditën e sotme Rezarta Shkurta e ka nisur me një dedikim shumë emocionues për bashkëshortin e saj Ermal Hoxhën, i cili vuan dënimin për

Teksa lajmet për një martesë të mundshme, qarkullojnë në mediaet rozë, e ftuar në emisionin “You&Me”, trashëgimtarja e Top Channel, L

Vështirë ta ngatërroni zërin e saj! Ajo ka qenë imazhi kryesor i edicionit qëndror të lajmeve shumë vite më parë.

Lori Hoxha, një nga trashëgimtaret e Top-Channel gjithmonë është kujdesur që jeta e saj private të mos njihte rreshta artikujsh në medie,

Lajmet mbi ndarjen e këngëtares së njohur Çiljeta Xhilaga dhe portierit të Partizanit, Alban Hoxha pushtuan mediat rozë.