Publikohet kënga e "Rusi 2018", Era Istrefi, në krah të Will Smith e Nicky Jam

Postuar: 25/05/2018 - 11:53

Është publikuar në YouTube kënga që do të simbolizojë Botërorin e futbollit që do mbahet në Rusi.

“Live it Up”, superhiti i kësaj vere, është kënduar nga këngëtarja shqiptare Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam

Kënga ritimike pritet të ketë edhe videoklipin zyrtar të Kampionatit Botëror 2018.

Ky është suksesi i radhës i madh për Era Istrefin, e cila krijoi njohje ndërkombëtare me projektin e saj “BonBon”.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Edhe këngëtarja Ledi Çelo duket se ka nisur pushimet, ajo është shfaqur me bikini dhe duket në super formë.

   Që nga java e parë e qershorit, kur u publikua klipi “M’i dhe flakë mallit tim”, nga Bujar Qamili dhe Luana Vjollca, janë grumbulluar

   Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë bashkë prej disa vitesh. 

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha nuk ka dhënë asnjëherë një intervistë, apo të jetë prononcuar rreth jetës së saj private.

Babai i Meghan Markle nuk e shoqëroi të bijën në altar ditën e dasmës, pasi vuante nga problemet e zemrës.

Pas përfundimit të DWTS, prezantuesja e këtij viti, ish-Miss Albania, Almeda Abazi doli e pakënaqur, pasi sipas saj produksioni nuk ishte

   Një foto e postuar nga këngëtari Flori Mumajesi në Instaram, ku shfaqej dora e tij dhe e një femre, e cila mbante në gisht një unazë,

   Beyonce & Jay Z kanë performuar mbrëmjen e shkuar në stadiumin “Allianz Riviera”, në Nice, Francë, para mijëra fansave.

   Për këngëtaren Aurela Gaçe, dita e sotme është një nga më të rëndësishmet, pasi motra e saj feston ditëlindjen.

Të gjithë i kujtoni hitet e para të Noizy-t, "Malet e Dibrës", "Histori e gjatë", "Jena mbretër", "Mr.